Mathew Jonson již tuto sobotu v MeetFactory

Již tento pátek a sobotu se v Praze uskuteční dva večírky v rámci Red Bull Music Academy 2015.

10.2. 2015 19:29:25 | informace | finch

Ty budou následovat po Red Bull Music Academy Bass Campu, což je unikátní příležitost pro slovenské a české aspirující producenty, DJs a hudebníky, aby okusili atmosféru Red Bull Music Academy. V rámci jednoho víkendu je čeká řada workshopů, práce ve studiích a chybět nebudou ani klubové noci. Denní část Red Bull Music Academy Bass Camp Prague, tedy workshopy, přednášky s lektory a hosty stejně jako studiové vybavení je pouze pro pozvané účastníky, veřejnosti jsou otevřené Club Nights, na kterých zahrají jak živé kapely, tak světový DJs své sety.

pátek bude v prostorách Jatka88 holešovické tržnice možno poslechnout koncerty dvou zástupců labelu Ninja Tune. V tom prvním se představí dvorní kytarista Erykah Badu, Thundercat. Následovat bude rakouský instrumentalista Dorian Concept, nejdříve v samostatném koncertu, poté se k němu přidají jeho vídeňští parťáci Cid Rim a the cloniOUs. O lokální support se postarají DJka Never Sol, DJ NobodyListen a slovenský producent GLGN.

Mathew Jonson pak vystoupí v sobotu v MeetFactory spolu italským duem Tiger&Woods a česko-slovenským supportem v sestavě Stratasoul, Troniq, Tante Elze, Whithe, WZ.

Mathew Jonson - 30min set - Boiler Room x RBMA Madrid

PARTYINFO

Red Bull Music Academy Night vol. 2

14.02.2015 MeetFactory, Praha
DJs: Mathew Jonson, Tiger & Woods, Stratasoul, Troniq, Tante Elze, Whithe, WZ
Cena: 290
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně