Začíná nejsilnější únor v historii klubu Roxy

Klub Roxy nachystal na únor opravdovou přehlídku současných světových trendů, ale i legendárních jmen nejen taneční hudby. "Zimní měsíce nebývají silné z hlediska pestrosti zahraničních umělců. To jsme se rozhodli změnit a přivést svěží jména, která hýbou současnou světovou taneční scénou s jednoznačným vrcholem a splněným snem, 2manydjs na konci měsíce" shrnula dramaturgyně Lenka Senová.

6.2. 2015 10:23:15 | informace | rave

Vše začíná 6. února s čerstvou drum&bassovou krví, která sbírá nominace a světová ocenění svého žánru. Funk Effect a jejich live show nenechají jediné triko suché.

V úterý 10. února se společně na pódium vrátí DJ Shadow & Cut Chemist . Ve speciálním vinylovém setu na čtyři gramofony představí hudební sbírku "praotce" djingu Afriky Bambaaty - turntablismus v nejlepší formě.

Světové taneční scéně v současnosti vévodí deep house, který je doma v Londýně a Berlíně. Temnější britskou stranu budou reprezentovat 13. února djs a producenti Scuba a Bodikka, zatímco berlínský Claptone, schovaný za anonymní maskou, nám předvede nový melodický deep sound, který ovládá současnou scénu německé metropole.

Bez ostychu pokračujeme dál. Virtuóz a multiinstrumentalista Yann Tiersen přijede do Roxy představit novinky z alba Infinity a nikdy nevydané a utajované hudební nahrávky Olympijského programu NDR - pro opravdové fajnšmekry.

Únor skončí djským představením, které každý clubber musí alespoň jednou zažít. První české vystoupení dvojice 2many DJs v Roxy slibuje opravdový vrchol nejen února, ale i celé letošní klubové sezóny. Jediný způsob, jak popsat jejich zvuk, je představit si dohromady všechno, co vás nutí tančit v nekompromisních až drzých mixech.

Není podstatné, jestli posloucháte elektroniku, indie nebo vážnou hudbu. Pokud chcete zjistit, co v zahraničí udává směr, anebo si odškrtnout v diáři opravdové legendy, je návštěva Roxy v únoru nutností. Stačí si vybrat a nechat se unést. Právě to začíná!

PARTYINFO

Scuba & Boddika

13.02.2015 Roxy, Praha
DJs: Scuba, Boddika, dMIT.RY, Vidras, Fatty M
2nd: Yannick, Rescue
Cena: 250
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně