Brněnský Dreamland dostává další rány: Nedorazí Don Diablo ani Coone

Produkce brněnského Dreamland festivalu se rozpadá jak domeček z karet. Po zrušení vystoupení dua Showtek a Jordy Dazze tu máme další. Na festivalu údajně nevystoupí ani Coone a Don Diablo.

3.2. 2015 14:44:46 | informace | Carl W

Festival Dreamland se má odehrát 13.3. na brněnském výstavišti. A již podruhé hlásí ztráty. O tom, že nevystoupí Showtek a Jordy Dazz, jsme vám již říkali. Pořadatelé mezitím stihli oznámit náhradu v podobě Belgičana, který si říká Coone. Ovšem management Coona serveru hardstyles.cz potvrdil, že se žádné takové vystoupení nechystá. A to samé nyní zveřejnil i management holandského Don Diabla.

Nutno dodat, že návštěvníci, kteří již koupili lístky, se jich snaží co nejrychleji pod cenou zbavit. Oficiální předprodej na tento festival s zdecimovaným line-upem však stále běží, cena lístků je 990,- korun. Pořadatelé se k aktuální situaci ještě nevyjádřili a na sociálních sítích již nezvykle dlouhou dobu mlčí.

PARTYINFO

Dreamland Festival [zrušeno]

13.03.2015 BVV, Brno
DJs: Showtek (hraní zrušeno), Jordy Dazz (hraní zrušeno), Don Diablo (hraní zrušeno), Moti, Paris Simo, Dzeko Torez, Tujamo, Coone (hraní zrušeno)
Cena: 990 / 2.500
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně