Lil Louis ohluchl po zranění ucha

Slavný americký DJ a producent Lil Louis zřejmě natrvalo ohluchl kvůli zranění ucha. Houseová legenda měla hrát v v Manchesteru v klubu Sankey. Po zvukové zkoušce údajně jeden z organizátorů bez varování spustil výkonné sněhové dělo na stlačený plyn jen pár centimetrů od Louisova ucha, které to odneslo s vážnými následky.

28.1. 2015 12:32:31 | informace | PePe

Přečtěte si překlad dnešního Louisova vyjádření na facebooku:

 

Drahý Manchestere,
Vím, že se divíš, co se v sobotu stalo. Vysvětlím ti to. Byl jsem opravdu nadšený, jak ti zahraju, ale pak bohužel hluboce zklamaný, že se to nepodařilo.
Jako obvykle jsem po přistání absolvoval zvukovou zkoušku. Když jsme byli na odchodu, nějaký idiot přišel do šatny a bez předchozího upozornění se rozhodl předvést novou hračku (velmi silný plynový Cannon Blaster), která se nacházela 12 palců od mého levého ucha. Když vystřelil, stlačený vzduch byl hlasitější a pronikavější, než cokoli, co jsem kdy slyšel. Bolelo to tak strašně, že jsem skočil do vzduchu a křičel. Po bolesti následovalo intenzivní zvonění a naprosté ticho. Levá strana totálně mrtvá. Neslyšel jsem nic kromě zvonění. Převezli mě do nemocnice, kde se u mě během noci vystřídal houf lékařů včetně specialistů ORL. Mám diagnózu SIHL (ztráta sluchu způsobená hlukem), což je trvalá ztráta sluchu, dostal jsem silné steroidové léky. Nejsem schopen chodit rovně (mám narušenou rovnováhu), takže nemůžu pracovat, držet jídlo, je mi špatně a cítím se slabý. Od spaní dvě hodiny denně jsem se dostal na dva dny v posteli.
Jsem kurva naštvaný, protože ten idiot (a co, že manažer) měl vědět, co dělá. A nejen že mi zabránil vám zahrát, on zřejmě ukončil celou mou kariéru DJe a umělce. Nehledám sympatie, jen chci, aby se zabránilo šíření klepů. Takže místo abych to řešil soukromě jak je obvyklé, tentokrát sdílím detaily.
Vězte, že žiju pro tři věci: Boha, dokončit tento film, a tvořit a hrát vám hudbu. Dokázal jsem zvládnout vše, co mi život přinesl. Ale teď nevím, co se stane. Při psaní tohoto textu jsem myslel na Modlitbu Klidu, kterou mi dala moje máma, když mi bylo pět. Teď už chápu, proč. Je to mimo mou kontrolu, takže musím akceptovat, co přijde. Ale já se modlím, protože jsem vytvořil nejlepší album svého života a to vám chci dát, taky film a nejlepší Djing. A to je ještě pořád přede mnou. Za dvě hodiny jdu na další testy. Přejte mi štěstí...
S vámi v hudbě,
Lil Louis.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně