Víte, který festival je „jediný EDM open air na Moravě“?

V Olomouci se má na začátku června konat Stronghold Festival. Podle pořadatelů „největší a jediný EDM Open Air na Moravě“. A už od začátku jej provází problémy.

22.1. 2015 16:08:59 | ankety & názory | Carl W

Už úvodní citát, kterým se festival chlubí i na plakátech, nám moc nesedí. Nemyslíme si, že největší a jediný „EDM open air na Moravě“ je právě tato akce, kterou čeká v podstatě první ročník. A to platí, ať si pod pojmem EDM představíte cokoli.

Druhá a zajímavější věc je místo konání. Stronghold Festiva lse má uskutečnit v areálu Korunní pevnůstka v Olomouci. Provozovatelem tohoto areálu je Muzeum Olomoucké pevnosti, o. s. a ředitelka tohoto sdružení Mgr. Markéta Záleská k tomu uvádí následující: „... žádný takový festival se na Korunní pevnůstce nekoná a nikdy o tom s námi nikdo nejednal. Musela bych to vědět, jsem ředitelka KP. Teď jsem mluvila s Výstavištěm Flora, tam aspoň někdo byl jednou na obhlídce, nicméně v tuto chvíli ani tam není uváděný termín pro akci rezervován a k žádnému smluvnímu ujednání nedošlo. Je skandální, že se něco takového vůbec může stát. Nevím, co tím organizátoři sledují, a očekávám, že i zde to uvedou na pravou míru.

Toto tvrzení pořadatele podráždilo natolik, že začali s vervou mazat příspěvky na sociálních sítích. Za dvě stovky v předprodeji nejspíš slušná zábava.

PARTYINFO

Stronghold Festival

12.06.2015 Pevnůstka, Olomouc
DJs: Kenn Colt, Richard Reynolds, Bon Finix, Matamar, Mio, Manene, Michael C, Albi & Zany
Cena: 199
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně