Mrkni se na line upy pro 3. týden

Hungry Beats, křest 13. čísla Artiklu v Roxy spojený s koncerty www a Kitchena, brněnské houseové legendy Javas s Koalou v Perpetu a poslední (?) Techýnko ve Fabriku. I tohle přinese víkend. Tak vybírej!

16.1. 2015 07:31:38 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

16.1. 2015

#DSC Origin Edition

Brno, Fléda

23.00 - Himalayan Dalai Lama
00.00 - A.Daren + Maniak + Young Koukr + Hazer
01.20 - Blvze + yeezuz2020 + DMG
02.00 - Saddan
03.00 - Neurobw

16.1. 2015

All in 8

Hradčany u Tišnova, Club 007

21.00 - Pete Ripe
22.30 - Dazy
00.00 - Thin & Thick (Duncan Grey + Andy Smitth)
02.00 - Nois
03.30 - Wolf

16.1. 2015

Artikl Release Party Rok Dva

Praha, Roxy

22.00 - Kittchen
23.00 - WWW
00.40 - prostor Love
02.10 - Floex DJ set

16.1. 2015

HardCore Operation

Brno, Favál

21.00 - Koffos
22.00 - Skais
23.00 - Kizzah
00.30 - Koffos
02.00 - Hungry Beats
03.30 - Dirty Z
04.30 - The - Maniak
06.00 - konec

2nd
22.00 - Nancy
23.00 - Trunk
00.00 - District7
01.00 - Withecker
02.30 - Theman
04.00 - konec

16.1. 2015

Inception

Brno, 7. Nebe

21.00 - startup
22.00 - Crushers
00.00 - Ivo Hilszek
02.00 - Lahvisz
04.00 - all fresh djs

16.1. 2015

Munchies

Brno, Perpetuum

21.30 - Javas
22.30 - Koala
00.30 - Biodan
02.30 - Arco
04.00 - Javas

16.1. 2015

Porn Selection Marathon on tour

Hodonín, Casino

22.00 - Peszek + Nick
23.00 - Elwira
00.30 - Mania
01.30 - Nick + Peszek
02.30 - P.J.

16.1. 2015

Poslední Techýnko nr. 8

Ostrava, Fabric

22.00 - Hypnos
23.15 - Denysa
00.30 - RobiQ
02.00 - No-On
03.00 - Aghi
04.30 - Golpe

16.1. 2015

Unique festival club ed.

Mladá Boleslav, Forum

20.00 - Medic
21.00 - Markus Delaricca + Michele Cavalletto
22.30 - Giacomo
23.30 - Roberto Chochola
01.00 - Matamar
02.30 - Chris Sadler
04.00 - Sunbeam

techhouse
20.00 - Bába + Joe Joy
23.00 - M. Delaricca + M. Cavalletto
01.30 - Tokátko
03.00 - Kifli

afterparty
05.30 - Spajddy
08.00 - konec

17.1. 2015

Gravity

Prostějov, Apollo 13

21.00 - Smashing Raver
22.00 - Exe + Shooter
23.00 - Carl W
00.00 - Tarabass
01.00 - Revelation Point (UPgrade + Warphil + Rastyn)
02.30 - Dazy + Nee'o

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně