Na brněnský Dreamland nedorazí Showtek ani Jordy Dazz

Festival Dreamland, který se má konat v březnu na brněnském výstavišti, od počátku doprovází spekulace a nyní už i produkční problémy. Holandská agentura 2-Dutch Agency vydala prohlášení, ve kterém ruší vystoupení dvou již oznámených hvězd.

15.1. 2015 09:37:49 | informace | Carl W

Dreamland Festival se měl původně konat v Praze (kde se koná i stejnojmenná klubovka od stejného promotéra), nakonec však byl přesunut do Brna. Pořadatelé pak slibovali hlavní hvězdu z DJMag Top 10, kterou však doposud neohlásili. Oznámena ovšem byla účast bratří Janssenů - Showtek a Holanďan Jordy Dazz. Jejich účast byla nedávno jejich managementem zrušena a nyní se k této události vyjádřil i promotér festivalu.

Vyjádření promotéra Dreamland:

Vážení fanoušci,
rádi bychom se vyjádřili k vzniklé situaci kolem vystoupení Showtek a Jordy Dazz na naší akci Dreamland - Generation. Včera jsme obdrželi zprávu od managementu Showtek o zrušení jejich vystoupení na naší akci, které jste samozřejmě hned zaznamenali. Celý včerejší den jsme vyjednávali a snažili se najít vhodné řešení. Ve večerních hodinách nám bylo oznámeno, že důvodem zrušení je flyer který nebyl odsouhlasen a tudíž jsme prý hrubě porušili dohodu a smlouvu. Bohužel nám nebyl tento flyer ukázán a tak nebylo možné se bránit. Bohužel v dnešní době není nic složitého takový flyer vyrobit a můžeme se tak jenom domnívat, zda toto není jenom jedna ze zbraní jak pošpinit naše jméno. Určitě se nechceme na nikoho vymlouvat, ostatně my neseme odpovědnost, ale fakt že veškeré problémy začali v den, kdy nám bylo veřejně vyhrožováno, v nás pocit řízené akce jenom podporuje. Pořádání akcí je podnikání jako každé jiné a k tomu samozřejmě patří nejrůznější taktiky a praktiky, které nejsou vždy úplně v rámci fair play. Rozhodně tu nebudeme brečet a nikoho obvinovat, zrovna tak se nenecháme vtáhnou do hry zesměšňování a osočování konkurence. Fakt, že bylo dokonce veřejně fyzicky vyhrožováno mluví sám za sebe a toto není styl jakým se chceme prezentovat, přesto se však domníváme, že toto je malinko za hranou a rozhodně to ve finále uškodí především Vám, fanouškům taneční hudby.

Nenecháme se však odradit a budeme se nadále snažit prezentovat především prací. Každý z Vás kdo s námi absolvoval skvělé párty posledního půl rok v SaSaZu určitě potvrdí, že fakové akce rozhodně neděláme a jde nám o skvělou zábavu a jména která Vám chceme vozit (Dada Life, Deorro, Ummet Ozcan a dokonce Showtek mluví za vše). Smlouva na Showtek je také podepsaná a záloha zaplacená, bohužel nemůžeme v rámci obchodního tajemství dát vše na internet, ale každému kdo má zájem toto rádi ukážeme. Mohli bychom psát dále o celé situaci, proč je akce nakonec v Brně, když byl původně rezervovaný termín v PVA Praha atd. Nemyslíme si však, že by se špinavé prádlo mělo prát veřejně, není to výraz naší slabosti, jen bychom rádi přispěli k budování lepší kultury v taneční scéně u nás a zrovna tak uznáváme, že sami děláme spoustu chyb a pořád se musíme zlepšovat.

Na závěr Vás asi nejvíc zajímá, jak to bude dále:
Jordy Dazz a Showtek (stejný management) - zrušeno
Všechny ostatní jména, tedy:
Don Diablo
Moti
Paris Simo
Dzeko Torez
Tujamo
pořád platí. Rádi bychom Vás poprosili o trpělivost, zpráva nás zasáhla stejně nepříjemně jako Vás a celé dva dny jsme se snažili vše vyřešit. Ve finále vše bude samozřejmě na Vás, na fanoušcích jaká cesta to nakonec bude. V současné chvíli jednáme o adekvátní náhradě. Za celou situaci se velice omlouváme a věřte nám, že děláme vše proto aby byla naše oslava ročního působení pořád atraktivní. Další informace očekávejte v nejbližších dnech. Děkujeme za trpělivost a podporu.

PARTYINFO

Dreamland Festival [zrušeno]

13.03.2015 BVV, Brno
DJs: Showtek (hraní zrušeno), Jordy Dazz (hraní zrušeno), Don Diablo (hraní zrušeno), Moti, Paris Simo, Dzeko Torez, Tujamo, Coone (hraní zrušeno)
Cena: 990 / 2.500
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně