4 evropské kluby, kde prověří, jak umíš pařit!

Chystáš se na dovolenou po Evropě? Zažij čtyři nejlepší evropské kluby na fascinujících místech.

13.1. 2015 20:18:16 | informace | rave

Pacha, Ibiza

První franšíza byla v Sitges, pár kilometrů od španělské Barcelony. A od roku 1973, kdy byl tento klub založen, se postupně vyvinul mezi nejlepší evropské kluby. V klubu je pět pódií, na každém se hraje ta nejlepší elektronická hudba různých stylů a hlavně pak musíme zmínit neuvěřitelný sounsystem, který je klíčem k pohodě a příjemně protančené noci. Patcha Ibiza je také dějištěm každoročních DJ Awards, kde světoví DJs předvádí své dovednosti. Rezidentní DJs Pacha Ibizy udávají nové trendy napříč elektronickou hudbou a láká všechny známe Dje, které si je hledn zamilují. Pacha rozhodně patří k TOP 100 klubům světa a je třetí v Pacha frenšíze. Hraje se tu samozřejmě sedm dní v týdnu, kdy největší párty je vždy v neděli za zvuku největších Djských hvězd. Najdete tu všechno – house, disko, deep house i EDM. Pokud se sem vydáte doporučujeme středu, čtvrtek, sobotu a neděli. Můžu přísahat, že není nic lepšího než pravý „Ibiza beat“, nejlepší atmosféra a uvolněný dav.

Cavo Paradiso

Nachází se na malebném kopci na ostrově Mykonos a nikdy nebyl klub Cavo Paradiso smýšlen jako hvězdný, spíš byl určen pro milovníky pozdních večírků a after-party. Ovšem už od první párty z dílny Def Mix Crew se rozneslo, že večírky tady stojí za to a staly se tak legendárními. Vždy s pozitivním house rytmem a výborným line-upem z toho nejlepšího z taneční hudby. Takže už od první párty v roce 1993 udává každou noc tento klub směr mnoha pártypeople z celého světa. Z jedninečných okamžiků můžeme vypíchnot jedenáctihodinový set Johna Digweeda, kdy hrál b2b s Louie Vegou a Frankie Nucklesem na narozeninové párty další hudební ikony Davida Moralese. A můžeme s klidným svědomím říct, že Cavo Paradise po 19 let udává standart kvalitních párty. Dalším velkým lákadlem je pak také prozkoumávání divoké krásy ostrova Mykonos v Egejském moři. Až pak vyrazíte na párty, počítejte také s frontou před tímto oblíbeným klubem, kterou vám pak můžou pomoci přečkat casíno hry na casinojuggler.com. Ale nebojte, jakmile se dostanete dovtiř, čeká vás párty vašeho života.

BMC Planet

Nachází se v cíli mnohých dovolenkářů – na Malorce – a tak je BCM hlavním místem pro tanec, zábavu a párty. Za jeden vstupní poplatek můžete využít zdarma BMC dárek a přístup k 15 all-inclousive barům po celou noc s těmi nejvybranějšími drinky za zvuku vytříbené hudby a skvělke naleděného davu.

Fabric, London

Rozhodně nejlepší klub v Londýně a jeden z nejlepších v celé Evropě. Fabric nabízí nejlepší noční zábavu v bristké metropoli s těmi nejlepšími Dji v různých žánrech od housu, techno, elektra až po hip-hop. Je otevřen vždy v pátek, sobotu a neděli od 10 hodin.

Pokud pojedeš během léta po Evropě, rozhodně se mrkni do těchto klubů, které prověří, že umíš pařit!

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně