Maďarská halovka Hyperspace oslaví dvacetiny

Jedna z nejstarších evropských halových akcí, maďarský Hyperspace, letos oslaví dvacáté výročí a oslava to bude vskutku velkolepá, samozřejmě ve jménu toho nejkvalitnějšího techna. Místem konání je tradiční budapešťský výstavní prostor Hungexpo, do deníčků si zapište sobotu 25. dubna 2015.

10.1. 2015 16:33:05 | informace | finch

Maďarská halovka Hyperspace oslaví dvacetiny

Na dvou podiích se představí celkem 10 zahraničních umělců z osmi zemí, doplněných o špičku domácí scény. Asi největší hvězdou bude pro většinu návštěvníků pán, jehož netřeba představovat, Adam“Drumcode“ Beyer. Tomu bude sekundovat další veterán světového techna, o rok mladší Němec Marcel Dettmann a jeho krajan Felix Kröcher.

Další osvědčeným jménem bude zcela jistě také Španěl Industrialyzer, mladou krev pak bude reprezentovat Ital, který už má zářezy na labelech jako Plus 8, Drumcode či Cocoon Recordings, Sam Paganini, už i u nás velice dobře známý Skot Gary Beck a v neposlední řadě pak Američan Bryan Black, kterému už vyšly tracky na CLR či Electric Deluxe a který si neřekne jinak, než Black Asteroid s jeho live vystoupením.

Z východního cípu Evropy dorazí ruská techno diva Nina Kraviz a barvy Francie bude hájit Julian Jeweil. Jako poslední jméno jsem si záměrně nechal DJe a producenta, který mi v současnosti nejvíce zvedá adrenalin v krvi, Němec s vizáží kanadského dřevorubce, Rødhåd. Ten se loni představil i českému publiku a vystoupení to bylo vskutku výtečné...

Video: RODHAD @ POLYGON presents RODHAD, 13.6.2014, MeetFactory

Vstupenky jsou do 28. února k mání za cenu ~23€, poté do 24. dubna 26€ a na místě pak 30€. V případě, že budete chtít na akci dorazit před už 22:00 (pozor na fronty), jsou ceny 20€/23€/23€.

Tak tedy 25. dubna v Budapešti na viděnou.

PARTYINFO

Hyperspace 2015: 20th Anniversary Pre-Ceremony

25.04.2015 Hungexpo Budapest, Budapest
DJs: Adam Beyer, Marcel Dettmann, Felix Kröcher, Industrialyzer, Sam Paganini, Gary Beck, Black Asteroid live, Nina Kraviz, Julian Jeweil, Rødhåd
Cena: 23 - 30 €
REKLAMAREKLAMA