Nari & Milani se hájí: Flat Beat jsme neokopírovali!

Dle očekávání vydali Italové prohlášení, ve kterém říkají, že použili pouze sample z volně dostupné knihovny a slavný hit Mr. Oiza rozhodně neokopírovali.

9.1. 2015 14:54:49 | informace | Carl W

Že track Nari & Milani - Triangle zní až neuvěřitelně stejně jako Mr.Oizo - Flat Beat jsem již psali v článku Label Sandera van Doorna vydá kopii hitu Flat Beat ... Situace se díky fanouškům na sociálních sítích vyhrotila natolik, že Antonio Romeo a Maurizio Zoffoli vydali prohlášení, ve kterým tvrdí, že nic neokopírovali, ale pouze použili z veřejně dostupné audio knihovny sample "VEC3 Special Sounds 94 Root D 130 BPM".

Dále doplňují, že tento sample byl již několikrát použit, např. minulý rok u tracku Chaz Zoo - The Funk. To ale rozporují v diskusích fanoušci Mr. Oiza a doplňují z tracku Triangle části, kde je zkopírován i vokal sample, který již v žádné veřejné knihovně není. Na to se jim dostala od Doorn Records odpověď, že se nejedná o finální verzi tracku. Jinými slovy - Flat Beat jsme sice okopírovali, ale ve finále vyjde již upravená verze, která obsahuje pouze výše zmíněný sample.

Poslechni si: Nari & Miliani - Triangle

Video: Mr. Oizo - Flat Beat

REKLAMAREKLAMA