Mrkni se na line upy pro vánoční akce

Nejdelší „víkend“ v roce začal, kdo nebude usínat u televize nebo neodjede na hory, může se na nějakou akcičku stavit. Jejich seznam budeme průběžně doplňovat :). Tak vybírej!

24.12. 2014 08:57:49 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

23.12. 2014

W@TaF*CK no. 04

Pohořelice, Gemini

21.00 - Fogy S.
22.00 - PM-Jack
23.00 - Stepan Bruck + Vyrys
00.00 - Skais
01.00 - Phil Albedo
02.00 - Nancy
03.00 - Psychiq

25.12. 2014

Christmas Laminate

Pardubice, Žlutý Pes

20.30 - Mike Goldfinch
22.00 - Roz-hlas
23.00 - Krop-@tko
00.00 - Philip T.B.C.
01.30 - Banshee + Expendable
03.00 - N.E.D
04.00 - Fidel

25.12. 2014

Christmas Party 2014

Pardubice, L-Klub

20.00 - Carl W
21.30 - Orbith
22.45 - Džejár
00.00 - Lucca
01.15 - Rumenige (live)
02.00 - Adrian Hour
03.30 - Subgate (live)
04.30 - Spiriakos

2nd
20.00 - Microsleeper
21.30 - Jean Luc
23.00 - Enrico + Ivan M (sax)
03.00 - Chris Sadler
02.00 - Laydee Jane
03.30 - Michael C
04.30 - Loutka

25.12. 2014

SSD aka Slim Slam Drum 69 Eatbrain Christmas Night

Ostrava, Fabric

21.00 - No Money aka C-phone
22.00 - Sub.D.Visionz
23.00 - Qo
00.30 - Jade
02.00 - Mastif
03.30 - Panzer + Hrr.nec
06.00 - afterparty Cafe DeLa Ostrava

26.12. 2014

Bass Strike

Valašské Klobouky, KD Sokol Radost

20.00 - mtths
21.30 - Golly
22.30 - Apoka
23.30 - Kukurica
01.00 - B-Complex
02.30 - Onby
04.00 - konec

26.12. 2014

Drumstation

Praha, Cross

21.00 - Theya
22.30 - Rudeboy
00.00 - Hybris
01.30 - Ivy Lab
03.30 - Stantha
05.00 - Mindgroove + Jenouch

2nd
21.00 - Sta
22.30 - Prokta
00.00 - Insect Elektrika
01.30 - Rudeboy
02.30 - Theya

26.12. 2014

Christmas Zone 5

Brno, Favál

21.00 - Cj jjf
22.00 - IgySonic
23.00 - Jan Willert,
00.00 - Phil Albedo
01.00 - Denysa
02.00 - Lexinegr
03.00 - Skais
04.00 - Thomas Cook
05.00 - George Crusher

26.12. 2014

One Night by Radio1

Praha, Radost FX

22.00 - Dan Cooley
00.30 - Pavel Bidlo
02.30 - Josef Sedloň

26.12. 2014

Zero Gravity

Žďár nad Sázavou, Angels

21.00 - Intro
22.00 - Luc Carter
23.30 - Ljuk-M
01.00 - Elektrabel
02.30 - Corvin
04.00 - Zero Gravity DJs

27.12. 2014

Extreme Night

Blovice, Bronx Revival

19.30 - Seven Joxx
21.00 - O'kate
22.30 - Rascal
00.00 - Lucca
02.00 - Tráva

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně