Mrkni se na line upy pro 50. týden

V Pardubicích zahraje Marco Rámos, mladé a neklidné místo čerta postaví do latě hvězdy X-Massacre Party, pro ty starší zahraje taky v Praze legenda van Dyk. Tak vybírej!

12.12. 2014 08:18:23 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

12.12. 2014

Euphory Night vol. 3

Litvínov, Ponorka

20.00 - Hellix + Skinky
22.00 - Fidlushek
00.00 - Loutka
01.30 - Vasquez
03.00 - konec

12.12. 2014

Follow The Rabbit

Brno, 7. Nebe

21.00 - PS
23.00 - Quiks
00.30 - Thin&Thick aka Duncan Grey + Andy Smitth
02.30 - Jerry + Hydrophonic
04.30 - Danny Bright + Denysa
06.00 - konec?

12.12. 2014

Michal Šeps

Ústí nad Labem, Doma

21.00 - Michal Šeps & Tewahedo MoM
23.00 - Colectiv

12.12. 2014

Oldschool techno classics: Prague edition!

Praha, Reston

21.00 - Shimita
22.30 - Makarov
00.00 - Wossa 82
01.30 - Daho
03.00 - LamyCZ

12.12. 2014

Technobazinga 5

Pardubice, Gimlet

21.00 - Nancy
22.00 - T-Mass
23.00 - Kai Wagner
00.30 - Marco Remus + Daniel Boon
02.00 - Destroyer
03.30 - Kesz + B.unq!

12.12. 2014

Vandit Night

Praha, Forum Karlín

19.30 - open
20.00 - Thomas Coastline
21.00 - Stefan Dabruck
22.00 - Michael Burian
23.00 - Jordan Suckley
00.00 - Woody Van Eyden
01.00 - Paul Van Dyk
04.00 - Maarten De Jong
05.00 - Ben Nicky

12.12. 2014

‎Warm up Christmas Party

Olomouc, Bocca

01.00 - Džejár aka Roger Venzent
02.30 - Toky
04.00 - Dixent

12.12. 2014

X-Massacre Party 2014

Praha, Pražské Výstaviště

20.00 - Washek CBRT
21.00 - Dirty Z
22.00 - District7
23.00 - Karnage
00.00 - Manu Le Malin
01.00 - Micropoint (live)
02.00 - Le bask
03.00 - Psiko
04.00 - Detest
05.00 - Braindrillerz
06.00 - Mastery
07.00 - Dexide
08.30 - Ychy + Mephisto

13.12. 2014

Planet Blue Night

Brno, Favál

21.00 - Casper
22.30 - Šaša
24.00 - Ondrej Psyla
01.30 - Hashashin (live)
03.00 - Ypsylon
04.30 - All Stars

2nd
21.30 - Evro
23.30 - Indigoboy
01.00 - Ink Flo
02.30 - Johney
04.00 - all stars

13.12. 2014

Trinity

Brno, Vlněna

20.00 - Kaja Puczek
21.30 - W.Dj
22.45 - Peter Pea
00.00 - Richard Steinschlag (live),
01.00 - Boss
03.00 - Upgrade
04.00 - Navr aka Rvan
05.00 - výherce DJ soutěže

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně