Berghain oslaví v prosinci desetileté výročí

Jeden z nejslavnějších berlínských klubů se přiblížil k vrcholu první dekády, kterou oslaví v prosinci. Na tradiční narozeninové párty vystoupí řada hostů a jako minulý rok se jistě protáhne až do pondělního oběda.

24.11. 2014 10:43:16 | life style | Carl W

Berghain byl otevřen v roce 2004 a od té doby se stal jedním z nejoblíbenějších kubů nejen v Německu. Je to třeba i díky hodně striktní "door policy". Rezidenti klubu pak patří k velkým jménům techno scény, ať už jde o Marcela Dettmanna, Bena Klocka, Lena Fakiho nebo Steffi.

Klub slaví prosincové narozeniny každý rok, standardně se začíná o sobotní půlnoci a končí se po pondělním obědě. Přesné obsazení ještě není známé, ovšem můžeme s jistotou tvrdit, že na hlavní techno pódium a i na jemněji zaměřený Panorama Bar dojedou zase velká jména. Nebude chybět již potvrzený Blawan, Shed, DVS1, Marcel Fengler či Ben Ufo. Pokud chcete být u toho, zaznačte si do kalendáře 13. prosinec.

PARTYINFO

Klubnacht

13.12.2014 - 15.12.0000 , Berlin
DJs: AnD (live), Marsen Jules (live), Shed (live), Wolfgang Voigt präsentiert Rückverzauberung (live), Bas Mooy, Ben Klock, Ben UFO, Blawan, DSKE, DVS1, Domenico Crisci, Gerd Janson, Jenus, Joakim, Joy Orbison, Marcel Dettmann, Marcel Fengler, Maya, nd_baumecker, Radio & Fernseh, Ralf Köster, San Soda, Skatebård, DJ Skull, Steffi
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně