Lollapalooza bude příští rok i v Berlíně

Po dalším vyprodaném díle v domácím Chicagu se festival Lollapalooza stěhuje poprvé ve své historii do Evropy. Jako cílová destinace bylo vybráno hlavní město elektronické hudby - Berlín.

7.11. 2014 11:44:11 | informace | Carl W

12. a 13. září se festival odehraje na letišti Tempelhof, které je od roku 2008 zavřené a dříve se tu odehrál třeba Berlin Festival. Berlín tak následuje Chile, Argentinu nebo Brazílii a je čtvrtou mezinárodní lokací Lollapaloozy.

Tento rok byl v Grant Parku in Chicagu line up následující: Eminem, Outkast nebo Lorde a z EDM třeba Calvin Harris, Skrillex, Zedd, Sebastian Ingrosso a mnozí další. V Berlíně pak očekáváme daleko více elektronické hudby, která by tu měla hrát prim. A doufáme, že to bude ta více undergroundová.

PARTYINFO

Lollapalooza Berlin 2015

12.09.2015 - 13.09.2015 , Berlin
DJs: Bastille, The Libertines, ParovStelar Band, Fatboy Slim, Dog Blood (Skrillex & Boys Noize), Hot Chip, Chvrches, FFS (Franz Ferdinand & Sparks), Mighty Oaks, Savages, Digitalism, Seeed, Beatsteaks, Sam Smith, Martin Garrix, Tame Impala, Robin Schulz, Kygo, Belle & Sebastian, Run The Jewels, Little Dragon, Dada Life, Crystal Fighters, Clean Bandit, Marina & The Diamonds.
Cena: 69 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně