Mrkni se na line upy pro 45. týden

Co čeká třeba Prahu? Showcase talentovaných a slibných kapel Nouvelle Prague, konopný veletrh Cannafest a hipsterský Meating v Cafe Neustadt. Tak vybírej!

7.11. 2014 08:08:49 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

7.11. 2014

Drum and Bass Expression

Čerčany,

20.00 - B2B Deep stuf
21.00 - FMachine
22.00 - Mike + Matyx
23.30 - Trimless
00.30 - A-Cray
02.00 - Vojda

7.11. 2014 - 9.11. 2014

Cannafest 2014 Chill Zone

Praha, Pražské Výstaviště

pátek
11.00 - start
11.00 - CD music
12.00 - Pendapon
14.00 - Coolcream
17.00 - Curfew
18.30 - Mist
20.00 - Voita
21.30 - zvukovka
22.00 - Lefthanded
23.00 - Audiot
02.00 - konec

sobota
11.00 - start
11.00 - Jahwawah
12.00 - Miskhin
13.30 - Mama Apache
15.30 - Dasha Fyah
17.00 - Bica + Ezop
18.30 - Beduan + Dawe Trumpeteer
21.30 - zvukovka
22.00 - Offbeat Project
23.00 - Z-Aires
02.00 - konec

neděle
11.00 - start
11.00 - CD music
12.00 - Bobesh23
14.00 - Goldstar
16.00 - Ultrafino
18.00 - konec

7.11. 2014 - 8.11. 2014

Nouvelle Prague 2014

Praha, Pivovar Staropramen


17.00 - 17.30 Kittchen
17.40 - 18.10 Slow Down Molasses
18.20 - 18.50 The Feud
19.00 - 19.30 The Visit
19.40 - 20.10 Nylon Jail
20.20 - 20.50 Skyroads
21.00 - 22.00 Balthazar

sobota
17.00 - 17.30 Vložte kočku
17.40 - 18.10 The Plastics
18.20 - 18.50 Please The Trees
19.00 - 19.30 Ball Park Music
19.40 - 20.20 Calling All Cars
20.30 - 22.00 Zrní

7.11. 2014

Piknik

Brno, Perpetuum

21.30 - Adam Cloud
00.00 - TGT
02.30 - Milo

8.11. 2014

Broken Orchestra vol. 5

Brno, Perpetuum

22.00 - Protagonists
23.00 - Rough.Result + Six Beat Under
01.00 - Fish
02.00 - Aze
03.30 - Split Personality

8.11. 2014

D'n'B Lives Here vol. 1: Cannafest afterparty

Praha, Signal

20.00 - Peeni Walli + Dasha Fyah
23.00 - PvK + Comaxxx
00.15 - Drum Technology
01.45 - JTQ + DMS
02.45 - P.Dr
04.00 - Anyone

8.11. 2014

Drum Wounds

Praha, Cover Place

21.00 - PmdR
22.00 - Halbax
23.30 - Nine Yards
01.00 - A-Cray
02.30 - M Bass
04.00 - Ozone

2nd
21.00 - Zakillo + Klimatex
22.00 - Aspire
23.30 - Feela
01.00 - Inkwall
02.30 - Skacko
04.00 - Zakillo + Klimatex

8.11. 2014

Elektra Adam Beyer

Brno, Fléda

22.00 - Paul Hubiss
23.30 - Upgrade
01.00 - Adam Beyer
03.00 - Džejár
04.30 - Orbith

bar stage
22.00 - Siesta
23.30 - Javas
01.00 - Yomakomba
02.30 - Manack
04.00 - FlyTech

8.11. 2014

Meating

Praha, Cafe Neustadt

22.00 - Brezhnev Nevolin
00.00 - Kirill Sil
01.30 - Benjamin Fehr

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně