Line-­up pro Qlimax 2014

Qlimax ­ jedna z největších hardstyle událostí roku se blíží a Q­-Dance před několika dny zveřejnila jména všech vstupujících DJs a projektů.

5.11. 2014 10:02:22 | | Langy

Letošní téma „The Source Code Of Creation“ se odehraje v sobotu 22.listopadu 2014 v nizozemském Arnhemu, tradičně v prostorách tamního stadionu GelreDome. A na koho se fanoušci z různých koutů světa mohou těšit? O pořádný rozjezd se postarají pánové Audiogreq & Technoboy, v následujícím hardstyle bloku vystoupí se svými sety lidi jako Headhunterz, Atmozfears, Frontliner, Noisecontrollers, Ran­D a Crypsis. Závěrečných 90 minut (hard ending) bude patřit hardcoru. V této části zahrají Endymion, The Viper a úplně nakonec vystoupí Partyraiser. Atmosfétu okoření MC Ruffian.

Brány se otevřou úderem 21. hodiny a konec bude v 7 hodin ráno. Událost je v současné době zcela vyprodána. O anthem k letošnímu Qlimaxu se postaral Noisecontrollers, poslechni si níže. Uvidíme se tam!

Video: Qlimax 2014 - Official Q-dance Anthem

PARTYINFO

Qlimax 2014

22.11.2014 Gelredome, Arnhem
DJs: Audiogreq & Technoboy, Headhunterz, Atmozfears, Frontliner, Noisecontrollers, Ran-D, Crypsis, Endymion, The Viper, Partyraiser, MC Ruffian
REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně