Známe kompletní line-up Silvestru v Sono Centru

Do Sono Centra přijede na přelom roku Spartaque a doplní ho Lucca, Michael Burian, Orbith, Javas, Thin & Thick a Hydrophonic. Vstupenky jsou již k dispozici a to včetně možnosti využít Super VIP Skybox.

5.11. 2014 09:18:26 | placená inzerce | rave

Velkolepá silvestrovská párty v ČR se uskuteční v nejmodernějším prostoru pro taneční akce. Sono s podporou české DJské špičky, ale i uznávaného zahraničního hosta uvádí Silvestr 2014!

V návaznosti na loňský úspěch silvestrovské oslavy ani tentokrát ti nejlepší neváhali a potvrdili tento nejžádanější termín právě do Brna. Moravská metropole se tak druhým rokem stane ústředím novoročních oslav pro fanoušky taneční hudby. Těšit se tedy můžete na královnu taneční scény, DJku Luccu, roky prověřeného matadora Michaela Buriana a nikdo jiný, než uznávaný Spartaque.

O patřičnou podporu se postarají brněnské stálice Orbith a Hydrophonic, novodobé uskupení Thin & Thick (Duncan Grey a Andy Smitth) a v neposlední řadě mistr líbivé house music, Dj Javas. Součástí této oslavy budou nadstandardní světelné efekty, LED stěny pod taktovkou VJe a spousta dalších překvapení.

Lístky na tuto jedinečnou novoroční oslavu jsou již v prodeji v síti TicketPro a v nabídce je hned několik možností. Standardní vstupenky, VIP a velmi omezený počet Super VIP Skybox.

Odkazy:

PARTYINFO

Silvestr 2014

31.12.2014 Sono, Brno
DJs: Spartaque (hraní zrušeno), Lucca, Michael Burian, Orbith, Javas, Thin & Thick, Hydrophonic
Cena: 480 - 1.290
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně