Celebration.sk stále nedodala žádné informace ke zrušenému koncertu Armina van Buurena

Slovenská produkční společnost Celebration.sk ani přes včerejší sliby nedodala vyjádření ke zrušení dlouho očekávaného koncertu Armina van Buurena v Ostravě. S fanoušky nekomunikuje a na sociálních sítích jim maže příspěvky.

29.10. 2014 06:11:44 | informace | Carl W

Ještě včera Celebration.sk slibovala, že během dne dodá vyjádření ke zrušenému koncertu. Fanoušci ve vyjádření čekají na informace, jak mají naložit s lístky. Pořadatelé si sami určili termín 28. října, během kterého měli oficiální vyjádření fanouškům zveřejnit. To se ovšem nestalo.

Včerejší příspěvek organizátorů:

Tento příspěvek však během dne zmizel a nahradilo ho nic neříkající prohlášení.

Aktuální vyjádření:

Pořadatel navíc fanouškům pravidelně maže negativní příspěvky na jeho facebookové stránce. Společnost pak na svých oficiálních stránkách vůbec neuvádí, že byl plánovaný páteční koncert zrušen. Údajně má být hala téměř vyprodána, podle předchozí oznámení, které je stále na stránkách celebration.sk zveřejněno od 15. září, zbývalo jen 200 lístků na stání. 

Jak to bude se vstupenkami?

Vstupenky na tuto akci prodával ticketportal.cz a sám na svých stránkách vyzývá k uplatnění reklamace na jejich email: reklamace@ticketportal.cz. Jako odpověď však fanoušci dostanou zprávu, že se mají obrátit na pořadatele akce. Stejně se tato společnost zachovala i v rámci zrušeného Prague City Festivalu. Fanouškům tak nezbývá, než počkat na výjádření pořadatele nebo se obrátit na soud. Ještě je jistě vhodné doplnit, že Booking.com (světově známý server zprostředkovávající ubytování) nabízí možnost zrušit všechny rezervace hotelů na Ostravsku v tomto termínu bez jakýchkoliv poplatků. Tak aspoň těm můžeme dát palec nahoru. 

PARTYINFO

Armin Only Intense

31.10.2014 ČEZ-Arena, Ostrava
DJs: Armin van Buuren, Martin Streed, Listterz
Cena: 750 - ?
REKLAMAREKLAMA