Mrkni se na line upy pro 43. týden

Ani tento (prodloužený) víkend se neobejde bez velkých hvězd nebo zahraničních hostů: na Bassproof zahraje maďarský Chris.SU, v Roxy Maceo Plex, na Therapy Sessions třeba Hallucinator. I příznivci dojímavých „tralalánek“ budou mít žně: v jeden den se v Praze sejde Transmission a parta z Hospitality. A pozor: v noci na neděli se mění čas na zimní! Tak vybírej!

24.10. 2014 07:26:32 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

24.10. 2014

Bassproof

Brno, Fabrika Zbrojovka

21.00 - Fil White
22.00 - Pier
23.00 - Dephzac
00.00 - Chris.SU + MC Fedora
01.30 - SKC
03.00 - X.Morph + MC Vaant
04.00 - Mushka
05.00 - Casper

2nd
00.00 - Vosa DJs
01.30 - Guigoo
03.00 - Said
04.30 - Mustafo

24.10. 2014

Be22: Maceo Plex

Praha, Roxy

22.00 - Lumiere
23.30 - Andrea Oliva
01.30 - Maceo Plex
03.30 - Fatty M

24.10. 2014

Classic Mastermix

Brno, Perpetuum

21.30 - Andrea Fiorino
23.00 - Roman Chmiel aka Horse
00.00 - Shaker J
01.00 - all DJs

24.10. 2014

Hospitality Prague 2014

Praha, SaSaZu

20.00 - Aze
21.00 - Madface
23.00 - Suki
23.00 - Metrik
00.30 - High Contrast
02.00 - Camo & Krooked
03.30 - Fred V & Grafix
05.00 - Bifidus Aktif

24.10. 2014

Startech no. 4

Brno, Favál

21.00 - Skais
22.00 - Nancy
23.00 - Mindhole
00.00 - Phil Albedo
01.00 - Silvano Scarpetta
02.30 - Matt Ess + Erik S (live)
03.45 - Trunk
05.00 - Koffos

24.10. 2014

Therapy Sessions

České Budějovice, KD Vltava

20.00 - eyeScream
21.00 - Savage
22.00 - Shenkster + M4d.doc
23.15 - Forbidden Society
00.20 - Sinister Souls
01.30 - Hallucinator
03.00 - Fragz
04.00 - Hanzall + Dukor

2nd
22.00 - Tubus
23.00 - Thinngy + Slavick
00.00 - Hellsmith + Clipper
01.00 - Johny Player + Tao Maffa
02.00 - Dirty Boy + Brock
03.00 - Weed + The Fury

25.10. 2014

Be22: Joris Voorn

Praha, Roxy

22.00 - Biodan
23.30 - Loutka
01.00 - Joris Voorn
03.00 - Subgate
04.00 - Subgate + Biodan

25.10. 2014

Hrnem Brnem

Brno, Fléda

20.15 - The Firearms
21.10 - Kalle
22.20 - Neoromantix
23.30 - Walter Schnitzelsson
00.45 - The Finally
01.30 - Them Darned Teenagers

bar
21.00 - Criticalt
22.00 - W.I.R.E.
00.00 Criticalt
01.00 - Andrew Daren
02.30 - Mondial

25.10. 2014

Hrnem Brnem: Steve Morell

Brno, Mersey

20.00 - Django Jet
21.00 - Mucha
22.0 - Django Jet
23.00 - Olaf
01.00 - Steve Morell
03.00 - Olaf

25.10. 2014

Transmission: Seven Sins

Praha, O2-Arena

20.00 - start
20.00 - Thomas Coastline
21.30 - Alex M.O.R.P.H.
22.45 - Solarstone
00.00 - Giuseppe Ottavian Live!
01.15 - Transmix: Rank1
01.30 - Markus Schulz
02.15 - John O´Callaghan
03.30 - Photographer
04.45 - Bryan Kearney

27.10. 2014

Allergen

Frýdek-Místek, Carbon

20.00 - 4row
21.00 - Marco Key + Mendoza
22.00 - Annita
23.00 - Tráva
00.00 - Tess Wasilla
01.00 - Nuff
02.00 - Orbith
03.00 - K.Sandra
04.00 - David Steiniger

27.10. 2014

Rush Hour Special!

Brno, 7. Nebe

21.00 - Stupid Villagers
22.30 - Spiriakos
23.30 - Thin & Thick
00.30 - Phil Albedo
01.30 - A. Paul
03.00 - Destroyer (live)
04.00 - Najgecc + Holy

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně