Mrkni se na line upy pro 42. týden

Do Roxy přijedou Die a Hazard, do SaSaZu krasotinka Juicy M, notorickým vzpomínačům a vzdychačům po starých časech zahraje v Pekelným baru CJ Bolland. Tak vybírej!

17.10. 2014 07:52:31 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

17.10. 2014

All in 7

Hradčany u Tišnova, Club 007

21.00 - Thomazz B
22.00 - Keys
23.00 - Dazy
00.30 - Lucasch
02.00 - Wolf
03.30 - Alexx + Pete Ripe

17.10. 2014

Bass Blast vol. 3

Moravské Budějovice, Sahara

21.00 - Neurodope
22.30 - Toxi-k
00.00 - Luba
01.30 - Čupír
03.00 - ?

17.10. 2014

CJ Bolland Meganite

Praha, Pekelnej Bar

21.00 - Twin
22.30 - Lamycz + Shimita
00.30 - B.One.K
02.00 - CJ Bolland
04.00 - Makarov
05.30 - Calbee

17.10. 2014

Dreamland

Praha, SaSaZu

22.00 - Lopez
23.30 - Mio
01.00 - Pierre Marco
02.30 - Juicy M
04.00 - Dom

17.10. 2014

Gravity Festival

Praha, Arkády Pankrác

22.00 - Hrusha
23.00 - Brian + Lafayette
00.00 - Kryder
01.15 - Fresh + MC Messy
02.15 - Sandro Silva
03.45 - TV Noise
04.45 - Bon Finix + Tripmain

2nd
22.30 - Chris Kaufman
23.30 - Faith vs. Eagle
01.00 - Robin Schulz
02.30 - Deep Deer
03.45 - Elite

17.10. 2014

Hazard & DJ Die

Praha, Roxy

22.00 - Deadly Viperz
01.00 - Die
02.30 - Hazard
04.00 - Stantha

17.10. 2014

Change

Ostrava, Barcode

22.00 - Dixxon
00.00 - Mathiass O'zana
02:00 - Piri

17.10. 2014

Opening party vol. II

Brno, Zóna59

20.00 - Teddy S
21.30 - Other vision
23.00 - Javas
01.00 - Saddan
02.30 - W.DJ

17.10. 2014

Planet Blue Night

Brno, Favál

21.00 - Casper
22.30 - Styropian
00.00 - Spectralis (live)
01.30 - Mim
03.30 - Ondrej Psyla

chill out
21.00 - Unclean
22.30 - Toomuch
00.00 - Treto
01.30 - Ink Flo
03.30 - All stars

17.10. 2014

XX House

Praha, Akropolis

22.00 - Korzares + Julia Andrus
01.00 - ED ED
03.30 - Cadilaxx

17.10. 2014

ZOO

Olomouc, S-klub

21.00 - Patrick Watson + Palo Langa
23.00 - Wolscha
01.00 - Tomy Declerque
03.00 - Michael J
04.30 - Mettik

18.10. 2014

Stability

Brno, Sono

22.00 - Hydrophonic
23.30 - Thin & Thick
01.00 - Uto Karem
02.30 - Danny Bright
04.00 - Orbith

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně