Apokalypsa slibuje pojízdnou LED stěnu

Pokud si pamatujete na rok 2008 a Apokalypsu s pořadovým číslem 30, kde jako headliner vystoupil Adam Beyer, tak si jistě vzpomínáte i na video intra, která ohlašovala vystupující. Při "otevírání" pódia tak burácelo celé Boby.

10.10. 2014 16:43:21 | informace | Carl W

Dle vyjádření pořadatelů Apokalypsy nás nyní čeká při návratu do Bobycentra znovu pojízdá LED stěna. „Ano, velkolepý návrat do Bobycentra bude exkluzivní - hlavní stage dostane plně pojízdnou LED stěnu, která při dj intrech bude zakrývat celé hlavní pódium,“ zní první část oficiálního prohlášení. Podobnou stěnu si můžete pamatovat z Apokalypsy Jubileum, kde vystoupil Oscar Mulero, Space DJz nebo Adam Beyer.

V další části prohlášení se pak dočteme, že kromě velké posuvné stěny nás čekají také další projekční plochy: „Hlavní stage avšak nedostane “pouze” tuto 70m2 multimediální projekční plochu, avšak i další, které budou rozmístěny po celé Lasershow Hall a budou snímat, co se děje přímo u dj pultu." Mrkni na videa níže, jak před šesti lety začínal svůj set Adam Beyer nebo Ben Long a Jamie Bissmire.

Video: Adam Bayer - Apokalypsa Jubileum, 21.11.2008

Video: Space DJz - Apokalypsa Jubileum, 21.11.2008

PARTYINFO

Apokalypsa 38: 15 Years Anniversary

21.11.2014 Bobycentrum, Brno
DJs: Dave Clarke, Nicole Moudaber, Len Faki, Rush, Du‘Art, Míša Salačová, Tools Project aka Nois + Spiriakos
2nd: Fatima Hajji, Obi, Viper XXL + hosti
3rd: Worakls + hosti
Cena: 499 - 2.499 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně