Mrkni se na line upy pro 41. týden

Tento víkend se bude vzpomínat :). Fléda oslaví 10 let a do Prahy přijede raveová veteránka Marusha. Tak vybírej!

10.10. 2014 07:38:43 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

9.10. 2014 - 11.10. 2014

Blink Excelent #7

Brno, Vlněna

pátek
12.00 - Factory Fashion Market
16.00 - Excelent Sk8 Contest
16.00 - prohlídka Vlněny s panem Šťovíčkem
17.00 - Pantograff graffitti jam session
19.00 - Urban exploration
19.00 - RedRum DJs + BassDrop DJs
22.00 - N.O.H.A
23.00 - RedRum DJs + BassDrop DJs

sobota
21.00 - Peter Pea
22.30 - Orbith
23.30 - Grove (live)
00.30 - Sonority (live)
01.30 - Schwa
03.30 - Kema + Fly

10.10. 2014

10 let Level B production v klubu Fléda

Brno, Fléda

22.00 - Himalayan Dalai Lama
23.00 - Jan Čechtický
00.00 - Orion
01.00 - Roman Holý + Matěj Ruppert

bar
20.00 - start
21.00 - Kotlyk
23.30 - Sleeping Boy
00.30 - Kay
01.30 - Tuzex
02.30 - Dead Sailor
03.30 - club stage showcase

10.10. 2014

Bassinfection: Club Edition

Brno, Fabrika Zbrojovka

20.30 - E2jz
21.30 - Soldik
22.45 - Isee
00.00 - Audio + Insideinfo
01.30 - Counterstrike
03.00 - Vaczech + Mercur
04.30 - Elpecho + Ntkz

2nd
21.00 - Bassta warmup
21.30 - Flu
23.00 - Bassta Sound
00.30 - Don Pedropoulos
02.00 - Dr. Balkan
03.30 - Už Aj

3rd
21.00 - Radiobufera crew
00.00 - Mateyka
01.30 - Mihaal
03.00 - Mik Mik

tearoom
21.00 - Kerray
22.30 - I-One (live) + VJ Steen
00.30 - Uanta
02.30 - Psychoteek

10.10. 2014

Be:Connected

Brno, Perpetuum

21.30 - Dave Legato
23.00 - Pete Ripe
01.00 - Philipp Straub
03.30 - Alexx
05.00 - Be.Connected DJs

10.10. 2014

Morgal vol. 3

Brno, Morgal

19.00 - Plast + Tamagochi
20.30 - Losko
21.30 - Cuffia
23.00 - Electronic Bitches
00.30 - Himalayan Dalailama

10.10. 2014

One Night

Praha, Radost FX

22.00 - Dan Cooley
00.30 - Floex
02.30 - Josef Sedloň

10.10. 2014

Take Control

Praha, Storm

21.00 - HDS
22.30 - Parallel Activity
00.00 - Akira
01.30 - Optiv & BTK
03.00 - Skáčko + Martyyno
04.30 - Volume Plus

11.10. 2014

Nevolin & Brezhnev at Pokoje

Praha, Pokoje

21.00 - Brezhnev + Nevolin
02.00 - konec

11.10. 2014

Technocolor

Brno, Perpetuum

21.30 - Navr aka Rvan
23.30 - Kaja Puczek
01.00 - Dragon Hoang
02.30 - No-On + Aghi

11.10. 2014

Trancefusion: The Legends

Praha, Forum Karlín

18.30 - Thomas Coastline
19.00 - Lucca
20.00 - Yves Deruyter
21.00 - Dave202
22.00 - Talla 2XLC
23.00 - Marusha
00.00 - Rank1
01.00 - Kai Tracid
02.00 - Airscape
03.00 - M.I.K.E aka Push
04.00 - Quicksilver
05.00 - Scot Project

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně