Mrkni se na line upy pro 40. týden

Pražský Storm oslaví 1. rok svého fungování, do brněnské Flédy dorazí Jochen Miller a do Perpeta si Javas pozval na Munchies Loutku. Tak vybírej!

3.10. 2014 06:47:58 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

3.10. 2014 - 4.10. 2014

1st Anniversary of Storm Club

Praha, Storm

pátek
21.00 - Aze
22.00 - Rudeboy
23.00 - Bifidus Aktif
00.00 - Suki
01.00 - Dirtyphonics
02.30 - Halbax
03.30 - Snookey
04.30 - Twisted.Minds
06.00 - Dexide

sobota
21.00 - HDS
22.00 - QO
23.00 - Kato
00.00 - Beaty
01.00 - Rido
02.00 - Forbidden Society
03.00 - Pixie
04.00 - A-Cray
05.00 - One Way

3.10. 2014

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Dan Cooley
23.30 - Chuck + Dada
01.00 - Dan Cooley
03.00 - Dada + Chuck

3.10. 2014

DNB DNA

Brno, Favál

21.00 - E2JZ
22.30 - Crackenn
00.00 - Dr.Kary + W23
01.30 - Hrr.nec
03.00 - Checkmate + Jimi

3.10. 2014

Festival Úlet

Brno, Sportovní areál Hněvkovského

15.15 - Voxel
16.15 - Rocky Leon
17.30 - Smola a Hrušky
18.45 - Zoči Voči
20.00 - Mandrage
21.15 - Divokej Bill
22.30 - Tři sestry

3.10. 2014

Loop

Brno, Fléda

22.00 - Peet Crue
23.30 - Matamar
01.00 - Jochen Miller
03.00 - Richard Reinolds

2nd
21.00 - Manack
23.30 - Hydrophonic
02.00 - Thin & Thick

3.10. 2014

Munchies

Brno, Perpetuum

21.30 - Javas
22.30 - Koala
00.30 - Javas
01.30 - Loutka
03.30 - EliO

3.10. 2014

Pornbassters Night

Česká Lípa, Cascada

21.00 - wossa 82
23.00 - JTQ
01.00 - Pornbassters
05.00 - konec

3.10. 2014

Sono Sensation: Premier edition

Brno, Sono

20.00 - začátek
21.00 - Radex
22.30 - Jean Luc
00.00 - Michael Burian
02.00 - Sedliv
03.30 - D.Kop
05.00 - konec

3.10. 2014

Trainspotting

Brno, Malá Amerika

21.00 - Ink Flo
22.30 - Innerscope
00.00 - Sayko
01.30 - Johney
03.00 - Evro
04.30 - Indigoboy

2nd
21.00 - Toomuch
23.30 - Unclean
01.30 - Elektrabel
03.00 - Myself
05.00 - Pluge

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně