Kam vyrazit během slavného ADE?

Kromě toho, že letošní Amsterdam Dance Event bude znovu hostit ceremoniál vyhlášení nového nejpopulárnějšího DJe planety podle hlasování DJ Mag Top 100 DJs Poll, v holandském hlavním městě se v polovině října uskuteční hromada dalších velezajímavých parties.

2.10. 2014 23:32:52 | informace | Paya

Jednou z těch nejsledovanějších bude bezesporu Spinnin‘ Sessions v Heineken Music Hall. V předvečer vyhlášení DJ Magu, tedy v pátek 17. října v této koncertní hale sousedící s fotbalovým svatostánkem Amsterdam ArenA vystoupí mladý Martin Garrix, který svým hitem Animals pobláznil celou planetu. Ať si o něm myslíme, co chceme, bezesporu je zářivou kometou současné EDM a tak není divu, že ho zákulisní drby pasují do pozice letošního vítěze nejslavnější ankety popularity deejays na světě (mimochodem, na druhé místo tento únik informací usazuje Hardwella a na třetí Dimitri Vegase a Like Mikea).

Bylo by to docela symbolické, kdyby Garrix v pátek v sousedství Areny vystoupil a v sobotu přímo v ní obdržel cenu pro vítěze. Zároveň také překvapivé, samozřejmě, vždyť je mu proboha teprve 18 let. Kdo na Spinnin‘ Sessions zahraje ještě? Zejména slavný borec Sander van Doorn a dále další hvězdičky současnosti jménem Quintino, Firebeatz nebo Blasterjaxx. Vstupenky jsou stále v prodeji. Party organizuje velezkušená společnost ID&T, což znamená záruku kvality. Enjoy ADE 2014!

PARTYINFO

Spinnin Sessions

17.10.2014 Heineken Music Hall, Amsterdam
DJs: Blasterjaxx, Firebeatz, Jay Hardway, Oliver Heldens, Quintino, Julian Jordan, Sander van Doorn, Yellow Claw, Martin Garrix
Cena: 39,5 €
REKLAMAREKLAMA