Trailer k Amsterdam Music Festivalu

Podzimní Amsterdam Dance Event nabízí nespočet možností, jak se mohou fanoušci elektronické taneční hudby pobavit – tou asi největší ze všech je Amsterdam Music Festival, jehož první ročník se uskutečnil v roce 2014 a report z této události si můžete přečíst zde.

1.10. 2014 11:21:23 | informace | Paya

I v letošním roce pořádá tuto obrovskou party společnost Alda Events s hvězdnou ID&T a v sobotu 18. října tak na ploše fotbalového stadionu Amsterdam ArenA vystoupí naprostá světová špička anket popularity – loňská jednička Hardwell, předloňská jednička Armin van Buuren, předpředloňská jednička David Guetta a dále například přední trancer Dash Berlin nebo kometa současné scény, belgická dvojice Dimitri Vegas & Like Mike. Chybět samozřejmě nemůže autor největší hitovky poslední doby, Martin Garrix a jeho Animals. To vše a ještě více – party bude opět hostit ceremoniální vyhlášení ankety DJ Mag Top 100 DJs Poll, během kterého poznáme nového (nebo staronového?) nejpopulárnějšího borce planety.

Video: Amsterdam Music Festival 2014 - Trailer

Oficiální kompilace letošního ročníku je pak k sehnání na itunes.

PARTYINFO

Amsterdam Dance Festival 2014

18.10.2014 Amsterdam ArenA, Amsterdam
DJs: Armin van Buuren, Hardwell, Dash Berlin, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, W&W, Wildstylez, David Guetta, Dannic, Deorro, Oliver Heldens + Omnia
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně