Mrkni se na line upy pro 39. týden

Josh Wink a Andy C jsou hvězdy tohoto týdne. Ale jsou i jiné zajímavé akce: v brněnské Zbrojovce hned dvě: Henry Lee Fest a Electroswing Festival, v pražském Yes je zase charitativní akce From Heart, kde zahrají Misa Salacova, Lucca nebo Kaizersoze. Tak vybírej!

26.9. 2014 08:40:10 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

26.9. 2014

Seance

Praha, MeetFactory

22.00 - Click Joe + Nevolin + Chepuchov + Brezhnev
01.00 - Low bob
03.00 - Click Joe + Nevolin + Brezhnev + Chepuchov

26.9. 2014

Drumland 10

Valašské Klobouky, Kravín

21.00 - Formad
22.30 - MTTHS
23.30 - Joshua
01.00 - Forbidden Society
02.30 - Formad

26.9. 2014

Electroswing Festival 2014

Brno, Fabrika Zbrojovka

19.00 - Liquid A
21.00 - Fishead
22.30 - Mackie Messer & Billy Hopp + Johan & PJ-Ton
00.30 - Duesentrieb & Porter
02.30 - ToSuYa + Swing Pigs
04.15 - Afram

2nd
19.00 - Rubenz
21.00 - Mehdi
22.00 - NTKZ
23.30 - Dr.Balkan
01.00 - MikMik & Identita Katarz
03.00 - Javas

26.9. 2014

Elektra: The season of the 10th season

Brno, Fléda

22.00 - Kema
23.30 - Snilloc
01.00 - Josh Wink
04.00 - Orbith

bar
22.00 - Elio
01.00 - Felix!
04.00 - FlyTech

26.9. 2014

From Heart

Praha, Yes!

21.00 - TGT
23.00 - Misa Salacova + Lucca
01.00 - Spiriakos
02.00 - Michael J
03.00 - Kaizersoze
04.00 - Miquel
05.00 - Ronica
06.00 - Kifli

26.9. 2014

Ibiza Night La Treena

Praha, Prostor Země

21.00 - KLR
22.30 - Ludwig Von House
00.00 - LayDee Jane
01.30 - Infinita + Justian
02.00 - Justian
03.30 - Dezee

26.9. 2014

Ram Night

Praha, Roxy

22.00 - Schooler + Tiew
23.00 - Hamilton
00.30 - Andy C
03.30 - Loadstar
05.00 - Thiew + Schooler

26.9. 2014

SSD aka Slim Slam Drum 68

Ostrava, Fabric

21.00 - host
22.30 - Madface
00.00 - The Prototypes
01.30 - Topspin
03.00 - Computerartist
04.30 - Thomclown

27.9. 2014

Deep House Classix

Praha, Uhelna

22.00 - Introspekt Deep + PC
23.30 - Dan Cooley
01.00 - IM Cyber + MC Manda
03.00 - Cejn

27.9. 2014

Henry Lee Fest 2014

Brno, Fabrika Zbrojovka

17.00 - otevření areálu
18.00 - Velvet Underground Revival
19.30 - Vladimír Mišík & ETC Band
21.00 - Mikoláš Chadima & MCH Band
22.30 - Mick Harvey
23.20 - The Ministry Of Wolves
01.00 - The Prostitutes
02.15 - Gerda Blank
03.00 - konec programu

2nd
20.30 - My Dead Cat
21.30 - Boy
22.30 - Wild Tides
00.00 - Geng Beng performance
00.30 - Kay + Tvzex
02.30 - Steve Morell
05.30 - konec

27.9. 2014

Keep Smilin'

Liberec, Experiment

22.00 - Coal (live)
00.00 - Pluge
02.00 - Dash
04.00 - Stay.ONE

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně