Mrkni se na line upy pro 38. týden

O přízeň publika se pobijí hned 3 brněnské akce (od Coonk, přes Dark Hall po Vendetu), Olomouc čeká techno na Compact Bassu, v Praze zahrají Adam Port, Hybrid Minds nebo Zync! Tak vybírej!

19.9. 2014 07:35:34 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

19.9. 2014

3G Top Class Night

Ostrava, Fabric

21.00 - Motýl + Auditor
22.30 - Mathiass O'zana
00.00 - Marcus Cooper
01.30 - Martin Gredner
03.00 - Bryan Cox
04.30 - Angry Beats
06.00 - b2b

techno
22.00 - Petr Charvát
23.30 - Marco Biar
01.00 - Denysa
02.30 - Aghi + No-On
04.30 - Hypnos

19.9. 2014

Compact Bass

Olomouc, U-klub

20.30 - Ali
21.30 - Flesh
23.00 - Proovan
00.30 - Kaisersoze
02.00 - Rawent
03.30 - Loudspeaker
04.30 - Kosi + Lady Frog

19.9. 2014

Coonk

Brno, Perpetuum

21.00 - Red Meat Therapy
23.00 - Pete White
00.30 - Gorge
03.30 - Deivis

2nd
22.00 - Kema
23.30 - Typhone
01.00 - Kaja Puczek
02.30 - Mr.Hat VS Peter Pea

19.9. 2014

Dark Hall

Brno, Fabrika Zbrojovka

20.00 - Danny Bright
21.00 - Chris Sadler
22.00 - Hydrophonic
23.30 - Thin & Thick
00.30 - Space DJz
02.00 - Clodagh
03.30 - Orbith + Jerry
05.00 - Golpe

VIP
21.00 - Manack
23.00 - Patrik Prelovsky
00.30 - Javas
02.00 - Doky
03.30 - Manack + hosti

19.9. 2014

Dnb Madness

Praha, Signal

22.00 - Dms + Augio
00.00 - JTQ + DxB crew + Aspire
05.00 - konec

19.9. 2014

Drumstation

Praha, Cross

21.00 - Theya + Blofeld
23.00 - Tom SMall + Annita + MC Procter
01.00 - Hybrid Minds
02.30 - Blu Mar Ten
04.00 - AhZ + KamCZa

2nd
21.00 - Skywaker + Cashmeer
22.30 - Nika 77 + Nitrous
00.00 - Blu Mar Ten
01.00 - Face + Manda
02.30 - Eska + Prokta

19.9. 2014

Techno Bazinga IV.

Pardubice, Gimlet

21.00 - Nancy
22.00 - Skais
23.00 - Spiriakos
00.30 - Adrian Richter
02.30 - Peterson
04.00 - Kesz

19.9. 2014

Vendeta

Brno, Fléda

20.30 - Kamikaze Boy
21.30 - Yardel
22.30 - D-High
23.30 - Dope Ammo + Shaddy MC
01.00 - S4P (live)
02.00 - Fatsound
03.00 - Musicant

bar
20.30 - Kotlyk + El Waca
23.00 - TRBL MKRS (live)
23.30 - Marcco
01.00 - BreakMatch

19.9. 2014

W@TaF*CK

Pohořelice, Gemini

21.00 - Siva
22.00 - Gat Electra
23.00 - Leonov Bronski
00.00 - Navr aka Rvan
01.00 - Phil Albedo
02.00 - PM-Jack + Guntro
03.00 - Trunk

20.9. 2014

Drumsound & Bassline Smith

Praha, Roxy

21.00 - Blofeld + Theya
22.00 - Twisted Minds
23.00 - Akira
00.00 - Feint
01.00 - Drumsound + Bassline Smith
02.00 - Pixie
03.00 - Suki
04.00 - Volume Plus

20.9. 2014

Push!

Praha, Storm

21.00 - Felix!
23.00 - Chaab
01.00 - Adam Port
03.00 - Da Moon + Yacube
04.30 - Random

20.9. 2014

Urban beats

Praha, Roxy

22.00 - Theya + Sbstrd
01.00 - Zinc
02.30 - Vidras + Drumax + C.Monts + Tony Black
04.30 - Silhouette + Nrmn + Drumax + Vidras

2nd
22.00 - Franill
00.00 - Silhouette
02.00 - Insane

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně