Taneční mega-párty Transmission je již za rohem

Kdo by v dnešní době neznal pojem Transmission? Tato taneční mega-akce má již u nás více než desetiletou tradici. Letošní edice Transmission s podtitulem Seven Sins totiž letos chystá již 11. vydání, které se bude konat 25. října 2014 v O2 Aréně v Praze. Spousta lidí sice zná pojem Transmission, nicméně málokdo ví, o čem vlastně tato akce je.

18.9. 2014 10:30:01 | ankety & názory | John Freezer

Tato edice bude již mou devátou návštěvou a již teď se neskutečně těším, protože předchozí edice ve mně zanechaly vždy spousty zážitků. Pojďme si v následujících řádcích něco málo o tom, proč se vždy na Transmission tak neskutečně těším a proč byste měli i vy na tuto párty zavítat! Minulý rok byla akce vyprodaná, proto byste neměli s koupí lístku příliš váhat...

O čem TM je?

Transmission je unikátní kombinací elektronické taneční hudby, úchvatných světelných a laserových efektů. Součástí této megashow jsou i impozantní pyro-efekty, které Vás zanechají v naprostém úžasu. Zkrátka se jedná o fantastickou hudební i vizuální show, která nemá u nás ani ve světovém měřítku obdoby. Tento event se zaměřuje na hudební styl zvaný trance, který je sám o sobě plný euforií a emocí. S vizuálním podkresem a show, která tuto akci doprovází pak vytváří opravdový zážitek na celý život. Česká Republika může být opravdu pyšná, že se Transmission každoročně koná právě v Praze. Myslím, že nám tento event, který se zrodil v České Republice může závidět celý svět. Jedná se o největší indoor taneční akci v rámci celé České republiky!

Pravidelní návštěvníci vědí, že každý ročník má svůj speciální podtitul. Letos si na nás připravil pořadatelský team téma Seven Sins. Krom hudebního zážitku si tak odnesete i v podstatě filmový zážitek. Téma se vždy v průběhu večera rozvijí a vytváří tak vlastně smysluplný příběh, který představuje návštěvníkům. Letošní téma slibuje opravdu mnoho a můžete se těšit na opravdu velkolepou podívanou, obzvláště pak, když bude O2 Aréna opět ozvučena dokonalou hudební technikou. Nemálo komu pak při této projekci přivodí stav husí kůže! Již minulý rok to byla opravdu omračující podívaná a letos bude vše ještě velkolepější než kdykoliv předtím!

Pohlcující atmosféra

Transmission přiláká každý rok přes 10.000 návštěvníků z více než 50 různých zemí. Atmosféra je zde vždy velice přátelská, protože fanoušci tohoto stylu se obvykle spolu velmi dobře znají a nedochází tak k žádným konfliktům, jak tomu někdy bývá na jiných akcích. Parket je obvykle zaplněn hned od úvodních minut. Je totiž škoda otálet a okrádat se o tu úžasnou mega-show, která zcela vybočuje mezi ostatními pravidelnými tanečními akcemi také tím, že se koná pouze jednou za rok. Akce se koná na perfektním místě, kterým je supermoderní pražská O2 Aréna. Ta poskytuje jeden velký a přehledný prostor, jenž je ideální pro takovýto druh párty. Krom taneční plochy poskytuje O2 Arena i spousty dalších vyžití. Chybět opět nebudou ani stánky s občerstvením, prodej suvenýrů apod. Jak už bylo psáno, akce se zaměřuje na styl, ke kterému koneckonců patří fantastická atmosféra odjakživa!

Letošní line-up

Transmission je v současné době považována za jednu z nejlepších halových tanečních akcí na světě a je známa také díky hvězdnému line-up. To co si však team pod taktovkou United Music pro nás připravil letos se nedá nazvat jinak než bombastickou sestavou! Srdce nejednoho milovníka taneční hudby muselo při oznamování jmen zaplesat. Krom pravidelného residenta, kterým je oblíbený Markus Schulz totiž letos zavítají na Transmission opravdový matadoři ze světa taneční hudby. Pořadatelé vyslyšeli přání fanoušků a letošní line-up se dá označit za opravdovou extázi. Úplně poprvé k nám zavítá snad nejskloňovanější jméno současného světa uplifting trancu.

Ano, přijede k nám mistr Photographer, jehož hitovka Airport patří mezi nejzásadnější a nejhranější tracky stylu uplifting trance všech dob. Ale to není ani zdaleko všechno... Krom nich bude v letošní sestavě ještě Bryan Kearney, John O Callaghan a poprvé se na Transmission představí i představitel pure trancu Solarstone. Po těchto jménech fanoušci usilovně volali a konečně se dočkali. Giuseppe Ottaviani už také patří mezi ostřílené Transmission hvězdy a i tento rok si pro nás připravil svoje live vystoupení. Sestavu pak doplní Arminův kůň ze stáje Armada, němec Alex Morph a chybět nebude ani Thomas Coastline, který je považován za jednoho z nejlepších českých DJjů současnosti. Koneckonců jste se o tom mohli přesvědčit u předchozího ročníku.

Velkou tradicí je i Transmix, který je vždy vrcholným momentem celého večera. Letos ho mají na starosti legendy Rank-1. Očekávat tak můžete nejen mix toho nejlepšího ze světa taneční hudby, ale také světla, lasery a speciální evekty, konfety, oňostroje, CO2 a plameny. Vše je předem naprogramováno a běží na vteřinu přesně dle časového kódu. O tento zážitek se postarají mistři ve svém obotu, holandští Vision Impossible. Připravte se opravdu na neopakovatelný zážitek, který vás doslova vystřelí do jiných dimenzí.

A cena?

Ač se vstupné může zdát někomu mírně vysoké, tak věřte tomu, že tomu tak v podstatě není. Za současnou cenu 1290kč dostanete ne méně než 10 hodin audiovizuálního zážitku, naprosto strhující atmosféru a zahrají Vám ti nejlepší DJs z celého světa. Takovou částku mnohdy zanecháte jen za návštěvu kina nebo na velkolepější večeři. Tady však dostanete mnohem více! Prozradím Vám menší překvapení a kuriozitu. Přímo v den konání Transmission se bude posouvat čas na zimní, a tak se nám akce vlastně o hodinu prodlouží. Transmission se navíc koná jen jednou do roka a byla by velká škoda se o tento velkolepý zážitek připravit. Jedná se opravdu o investici, která se Vám vrátí v podobě zážitku na celý život. Pořadatelský team United Music není na scéně rozhodně žádným nováčkem. Od svého vzniku United Music uspořádala více než 50 eventů na vysoké úrovni. United Music si tak vybudovala postavení předního českého organizátora tanečních akcí, což už by měla být tak trochu dopředu záruka kvality.

Pokud se stále rozmýšlíte a nemáte doma vstupenku na letošní Transmission, pak je možná na čase abyste učinili zásadní rozhodnutí a vstupenku si pořídili například přes oficiální stránky. Již dopředu Vám garantuji maximální a intenzivní zážitek, na který dlouho nezapomenete!

Video: Transmission 2013: Aftermovie

PARTYINFO

Transmission: Seven Sins

25.10.2014 O2-Arena, Praha
DJs: Markus Schulz. John O’callaghan, Giuseppe Ottaviani, Solarstone, Alex M.O.R.P.H, Bryan Kearney, Photographer, Thomas Coastline, MC da Silva
Cena: 990 - 2.500 (VIP)
REKLAMAREKLAMA