Německá událost podzimu - Syndicate 2014

Další ročník parádní halové události Syndicate přijde na řadu již za necelý měsíc. V sobotu 4. října 2014 ovládnou dortmundský komplex hal Westfalenhallen návštěvníci a fanoušci tvrdší elektronické taneční hudby. Těšit se můžeme celkem na čtyři scény. Ty budou ve stylech hardcore, hardtechno a industrial hardcore, hardstyle a techno.

11.9. 2014 09:33:58 | informace | Langy

Za zmínku určitě stojí výčet několika vystupujících. Např. v Masters of Hardcore aréně vystoupí ukrajinská kráska Miss K8, dvojice Partyraiser vs. Drokz nebo Catscan vs. Predator. Headlinerem bude The Supreme Team, tedy společný live set jmen Angerfist, Tha Playah, Outblast a Evil Activities. V Rough Zone zahrají např. Fatima Hajji, BMG a Sutura. Hardstyle Kingdom letos ovládnou Isaac, Radical Redemption, Chain Reaction, Ran-D atd. Na techno Abstract District scéně vystoupí A.Paul, dvojice Dandi & Ugo, Kerstin Eden a další.

Pro partypeople "cestovatele" je to ideální možnost, jak zahájit letošní podzimní sezónu evropských halových událostí. Syndicate startuje už ve 20:00 hodin a končit bude v 07:00 ráno. Cena vstupenky je stanovena v předprodeji na 48,- Eur, na místě pak 56,- Eur.

Video: Syndicate 2014: Trailer

Video: Syndicate 2013: Official After movie

PARTYINFO

Syndicate

04.10.2014 Westfalenhallen, Dortmund
DJs: Miss K8, Partyraiser + Drokz, Catscan + Predator, The Supreme Team, Outblast, Evil Activities, Fatima Hajji, BMG, Sutura, Isaac, Radical Redemption, Chain Reaction, Ran-D, A.Paul, Dandi + Ugo, Kerstin Eden
Cena: 48 / 56 €
REKLAMAREKLAMA