Mrkni se na line upy pro 35. týden

Poslední prázdninový víkend nemusíte strávit balením papučí a školní aktovky :D. Počasí snad bude přát 2. dílu festiválku Lont nebo Rock for Churchill, kde je vcelku vytuněná DnB stage. Tak vybírej!

29.8. 2014 07:16:23 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

29.8. 2014 - 30.8. 2014

Hrady CZ 2014

Bouzov, Hrad Bouzov

pátek
19.00 - 20.00 Visací zámek
21.00 - 22.00 Portless
22.00 - 23.00 vyhlášení nejlepší karnevalové masky
23.00 - 00.00 Horkýže Slíže

sobota
11.30 - 12.00 Dilated
12.00 - 13.00 Xindl X
13.00 - 14.00 Tomáš Klus
14.00 - 15.00 Adam Mišík
15.00 - 16.00 Olympic
16.00 - 17.00 Visací zámek
17.00 - 18.00 No Name
18.00 - 19.00 Rytmus
19.00 - 20.00 Monkey Business
20.00 - 21.00 Vypsaná Fixa
21.00 - 22.00 Chinaski
22.00 - 23.00 Mandrage
23.00 - 00.00 Divokej Bill

29.8. 2014

Lont Open Air 2014 #2

Spešov, Koupaliště Spešov

20.00 - Shimaquo
21.30 - Voodoo Piet + Mort´n
23.00 - Eddie Sender
00.00 - Ixer
01.00 - Scorn
02.00 - Nois
03.00 - TyPhone
04.00 - Eski + Johnyx

29.8. 2014 - 30.8. 2014

Rock for Churchill 2014

Vroutek,

pátek
12.30 - Doctor Victor
13.50 - Hentai Corporation
15.10 - Visací zámek
16.40 - Vypsaná fixa
18.10 - Wohnout
19.50 - J.A.R.
21.30 - Anthony B
23.10 - The Subways
00.50 - Dub Pistols

DJ stage
16.00 - Babylon Rocker
17.15 - Basstien
18.30 - Technical
19.45 - Rich
21.00 - Akira
22.30 - Friky
00.00 - Krafty Kuts
01.30 - Aphrodite
03.00 - Pixie

sobota
11.30 - Criminal Colection
12.30 - Gang Ala Basta
13.50 - Cocoman & Solid Vibes
15.20 - Zrní
16.50 - Wayward Caines
18.20 - Fast Food Orchestra
19.50 - Skyline
21.30 - United Flavour
23.10 - Dreadzone
00.50 - The Parov Stelar Band

DJ stage
15.30 - Jahmusic Lightaz
17.00 - DD Loko
18.15 - Robot
19.30 - Mortal Kombat Sound
21.00 - Mikkim + Dave Trumpeteer
22.30 - Dave Substance-D
00.00 - Drumsound + Bassline Smith
01.30 - Aquasky
03.00 - Pixie + Rich

29.8. 2014

Sam Binga & Redders

Praha, Cross

21.00 - Ink Flo
22.00 - Abu
23.00 - Wizual
00.00 - Tuco
01.00 - Sam Binga + Redders
02.30 - Sta + mc Tukan
03.30 - M4d.Doc + Tubus

bass stage
22.00 - Franill
23.30 - Chik + Tchagun
01.00 - Insane
02.30 - Merak

30.8. 2014

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Tintin
00.00 - Dan Cooley
03.00 - Roman Rosi

30.8. 2014

Techno Avengers

Praha, Uhelna

20.00 - Fillutto
21.00 - Cartridge
22.00 - Psylector
23.00 - Bodybass + Legend Bee
00.00 - D-Niel
01.00 - Mysh
02.30 - B.UNQ!
03.30 - Golpe

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně