Mrkni se na line upy pro 34. týden

Tento víkend zakvákají Kačeři, vyprodaný Mácháč obsadí pláž na Klůčku, letní noc čeká i pražské Cafe Neustadt, brněnskou Lesní party, bratislavské Zlaté písky nebo Plumlovskou přehradu. Tak vybírej!

22.8. 2014 07:05:37 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

21.8. 2014 - 23.8. 2014

Uprising 2014

Bratislava, Autocamp Zlaté Piesky

pátek

14.00 - 14.30 - Campana Batucada
15.00 - 16.00 - N3o Akustika
16.30 - 17.30 - Riddim Colony
18.00 - 18.45 - Dubtonic Kru
19.00 - 19.50 - Jah9
20.00 - 21.00 - Junior Kelly
21.30 - 22.45 - Collie Buddz
23.15 - 00.45 - Jimmy Cliff
01.15 - 02.30 - Gentleman's Dub Club

sobota
12.30 - 13.30 - Superior + Foolproof Riddims
14.00 - 15.00 - Wailing Trees
15.30 - 16.30 - Moja Reč + Komplot Band
17.00 - 18.00 - The Skatalites
18.30 - 19.10 - Jah Sun + House Of Riddim
19.10 - 20.00 - Ward 21 + Marcy Chin
20.30 - 21.30 - Krs-One
22.00 - 23.00 - Chronixx + Zinc Fence Redemption
23.30 - 01.00 - Shaggy
01.30 - 02.30 - Dub FX

22.8. 2014

DNB DNA: B2B Edition

Brno, Favál

21.00 - Spool + Musicant
23.00 - Johny Player + Tao Maffa
01.00 - Joshu4 + Apoka
03.00 - X.Morph + Hrr.nec

2nd
21.00 - Hrr.nec
22.30 - Wiit
00.00 - X.Morph
01.30 - Strawberry

22.8. 2014 - 23.8. 2014

Hrady CZ 2014

Bezděz, Hrad Bezděz

pátek
19.00 - 20.00 Sto zvířat
21.00 - 22.00 Portless
22.00 - 23.00 vyhlášení nejlepší karnevalové masky
23.00 - 00.00 Horkýže Slíže

sobota
11.30 - 12.00 Dilated
12.00 - 13.00 No Name
13.00 - 14.00 Mandrage
14.00 - 15.00 Ben Cristovao
15.00 - 16.00 Monkey Business
16.00 - 17.00 Rybyčky 48
17.00 - 18.00 Miro Žbirka
18.00 - 19.00 Rytmus
19.00 - 20.00 Tomáš Klus
20.00 - 21.00 Visací zámek
21.00 - 22.00 Wanastowi Vjecy
22.00 - 23.00 Vypsaná Fixa
23.00 - 00.00 Divokej Bill

22.8. 2014

Inception Open Air

Česká Třebová, Soffia

20.00 - Stoupa
22.00 - Splieer
23.30 - Berisha
01.00 - Lexinger
02.30 - Skais
04.00 - Pornz
05.00 - konec

22.8. 2014 - 23.8. 2014

Kačeři 2014

Horčápsko,

pátek
18.00 - 18.35 Pindy z Gyndy
18.55 - 19.40 Dekolt
20.00 - 20.50 Origami
21.10 - 22.00 Bon Pari
22.20 - 23.00 The Streetfighters
23.30 - 00.30 E!E
00.45 - 01.30 Hand Grenade

DJ
18.00 - Krastra sound
23.00 - Robo
00.30 - Bifidus Aktif
02.00 - PB Jungle Company

sobota
17.00 - 17.30 Avion
17.50 - 18.25 Sun Drive
18.45 - 19.35 Luno
19.55 - 20.40 Kluci
21.00 - 21.45 Doctor Victor
22.15 - 23.15 Skyline
23.45 - 00.35 Hentai Corporation
01.00 - 01.50 Imodium

DJ Stage
17.30 - John Happy
18.30 - Boora
19.30 - Awacs + Lukas Micka
21.00 - Šlapy
22.00 - Sonority (live)
23.30 - Tráva
01.00 - Dead Sailor
02.30 - Tomas Drex + Andre Lesu

Alternativ Stage
16.30 - 16.50 Eli + Amy
17.30 - 17.50 Každej rock jinak
19.35 - 19.55 duo Sympaťáci
20.40 - 21.00 RNZ

22.8. 2014

Keep Smilin´

Praha, Uhelna

21.00 - Stay.ONE
23.00 - CZScream
01.00 - UPgrade
03.00 - Skaph

22.8. 2014 - 23.8. 2014

Mácháč 2014

Doksy, Klůček

pátek
18.00 - DJ contest winner
19.00 - P@co
20.00 - Disciples
21.00 - Goldfish
22.30 - Jordy Dazz
00.00 - Carnage
01.30 - Nervo
03.00 - Showtek
04.30 - Andrew Rayel
06.00 - konec

sobota
15.00 - DJ contest winner
16.00 - Gonzalez
17.00 - Sylon
18.00 - Manio
19.00 - Listterz
20.00 - Nfix + Candice
21.00 - Chris Sadler
22.00 - John Culter
23.00 - Enrico
00.00 - Brian
01.00 - Michael Burian
02.00 - Richard Reynolds
03.00 - Michal Poliak
04.00 - Lucca
05.00 - Loutka
06.00 - konec

22.8. 2014

Munchies

Brno, Perpetuum

22.00 - Koala
00.00 - Javas
01.00 - Chris Quadrant
03.00 - Koala
04.00 - Javas

23.8. 2014

C-L-I-C-K-I-N-Q open air

Plumlov,

13.00 - Mickey Deguet
17.00 - Van Drift
19.00 - Tempa
21.00 - Mulli
23.00 - C.A.R.L.A.

23.8. 2014

La Bella Vida

Praha, Cafe Neustadt

15.00 - Awacs + Milan Kroutil
17.30 - Disco Møreti
19.00 - Yadel
21.00 - Awali15.00 - Awacs + Milan Kroutil
17.30 - Disco Møreti
19.00 - Yadel
21.00 - Awali
22.00 - Sat
23.30 - Tossit
01.00 - Lukas Micka
02.30 - Face
22.00 - Sat
23.30 - Tossit
01.00 - Lukas Micka
02.30 - Face

23.8. 2014

Lesní Párty 2014

Ostopovice,

15.00 - Bio Divadlo Napříč: Whonky Tonky Funky
17.00 - Divadlo II. Pád: Brno Bezhlavě

Rychlejší stage
19.00 - Peter Pea
19.30 - Ivka
21.00 - Boar Shaman + Deer Jay
22.30 - Myxin
00.00 - CZScream
01.30 - Navr aka Rvan
03.00 - W.Dj
04.30 - Upgrade
06.00 - Jean Hllavinho

Pomalejší stage
19.00 - Swing Pigs (live)
20.00 - Saddan
21.00 - Othervision
22.00 - Marthy
23.30 - Chief!Mama (live)
00.30 - Piri
02.00 - VK Studio
03.30 - Fly + Kema

Zlomená stage
19.00 - Mercur + Ntkz + Vaczech + Elpecho + Helmut

23.8. 2014

Rockové Věžky

Přerov,

15.00 - Jevells
16.15 - The Smile
17.30 - Pohoda5
18.45 - Slepí Křováci
20.00 - Černý Penicilin
21.30 - Forum
23.00 - Spocená uklízečka
00.30 - Tchoři

23.8. 2014

Zero Gravity

Brno, Perpetuum

22.30 - Luc Carter
00.00 - Ljuk-M
01.30 - Corvin
03.00 - Michal Pěšina
05.00 - Zero Gravity DJs

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně