Mrkni se na line upy pro 33. týden

Tento víkend k nám přijedou W&W a Alexander Kowalski - na festival Air, který je a není zdarma. Ale vyplatí se sledovat i další akce. Tak vybírej!

15.8. 2014 07:29:37 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

15.8. 2014 - 16.8. 2014

Air 2014

Hradec Králové, Festival Park

pátek
18.00 - Kristian Calderon
19.00 - Andre Moretti
20.30 - Meccanicii
21.30 - ?
22.30 - W&W
00.00 - konec

Sunpark Club Beach
18.00 - Koopix
19.00 - Kokino
20.00 - Rudeboy
21.00 - Zendi + Wulki
22.00 - Yoppa Parrot
23.00 - Sunbeam

Sunpark hangár
18.00 - Lucas Stranski
19.00 - Lucienne
20.00 - Paul Bulva + Liki
21.00 - Ludwig Von House
22.00 - Johny Case
23.00 - Luccia
24.00 - Extasy Djs
01.00 - Salkin
02.00 - Lady A
03.00 - Styx + Andy Smith
04.00 - Mauro P
05.00 - Xavier J

Pure Electra Hangar
17.00 - Ra-Moon
18.00 - Steve Mute
19.00 - Smoke
21.00 - Creepy Donuts
22.00 - Peer Van Der N.
23-00 - Miles Mason
00.00 - Lucass Mayer
01.30 - Kristian Calderon
03.00 - Jackie O Walker
04.30 - Bronee
06.00 - Loaren
07.30 - Steve Mute

JZD Techno Stage
18.00 - Styrax
19.30 - Papioil
20.30 - Naoki Uda
21.30 - Tommy
23.00 - Jaqullin
00.00 - Michael J
01.00 - Alexander Kowalski
02.30 - Ravic
03.30 - Underground children DJS aka Pavel Krejdl + Detrik
05.00 - Jerry
06.00 - Kaisersoze
07.00 - Lucasch + Mildee
08.00 - Martini + Siki

New York Cafe
18.00 - Eraser
20.30 - Fugaz + Veena
22.00 - Rossignol
00.15 - Reorder
01.45 - Boxi
03.15 - N-Rico
05.00 - Zolike
06.30 - Erick Pride
08.00 - Rossignol
09.45 - Veena
10.45 - J-Zo
11.45 - Arbitrary Djs

Party Village
18.00 - Albi + Zany
20.00 - Urbi Et Orbi
22.00 - Roxtar
01.00 - Albi + Zany

sobota 16.8.2014
14.00 - Mike Solar
15.00 - Mio
16.00 - Michele Cavalletto
17.00 - Will Atkinson
18.00 - Mejsi
19.00 - Kenneth Spice
20.00 - Roxtar
21.00 - Tony Junior
22.30 - Jewelz + Sparks
00.00 - konec

Sunpark Club Beach
14.00 - Honza Packan
14.45 - Luky
15.30 - Artek
16.15 - Majk
17.00 - Markus + Delaricca
18.00 - Ondrej K + Zissou
19.00 - Ngl
20.00 - Project Sax
21.00 - Marionette
22.00 - Funnie
23.00 - Don Marquez

Sunpark Hangár
16.00 - Medic
17.00 - Tomcat
18.30 - M@Rthin
20.00 - Elvis Maslic
21.00 - Maron + Robko
22.00 - Chestter
23.00 - Sedliv
24.00 - Mio
01.00 - Mejsi + Peet
02.00 - Michele Cavalletto
03.00 - Johny F
04.30 - Mattu

Pure Electra Hangar
17.00 - Creepy Donuts
18.00 - Loaren
19.30 - Bronee
21.00 - Bigpep
22.00 - Chester
23.00 - Lucass Mayer
00.00 - Kristian Calderon
01.30 - Jackie O Walker
03.00 - Miles Mason
04.30 - Lucass Mayer
06.00 - Bronee
07.30 - Loaren

JZD Techno Stage
17.00 - Bubble
18.30 - Aamon
19.30 - Drahosh aka Malocca
20.30 - Michal Breeth
21.30 - Dj Hu
22.30 - Boss
23.30 - Džejár aka Roger Venzent
00.30 - Toky
02.00 - Radial
03.30 - Grining
05.00 - Nois
06.00 - Deagon

New York Cafe
15.00 - Joel
16.00 - Goes-F
17.00 - Atom Head
18.00 - Body Bass
19.00 - Pert
20.00 - Ronica
21.00 - Fun
22.00 - Kristy Jay
23.15 - Boxi
00.15 - Will Atkinson
01.45 - Sandeagle
03.00 - J-Zo
04.30 - Erick Pride
05.30 - Dietr
06.30 - Maicuss
07.45 - K1aptcha
09.00 - B2b all Djs

Party Village
16.00 - Lucas Mayer
17.00 - Bronee
18.00 - Kristian Calderon
20.00 - Urbi Et Orbi
22.00 - Roxtar
01.00 - Miles Mason

15.8. 2014 - 16.8. 2014

Coal Open Air

Těrlicko,

pátek
15.00 - Teddybear
16.30 - Petr Charvát
18.00 - Philipoo
19.30 - David Steiniger
21.00 - Deas

sobota
12.00 - Krtl
13.30 - Tomy Pope
15.00 - Berisha
16.00 - Marco Biary
17.00 - The Cirkus
18.00 - D´Safo
19.00 - Marco Key + Mendoza
21.00 - Nuff

15.8. 2014 - 16.8. 2014

Hrady CZ 2014

Hradec nad Moravicí, Zámek Hradec nad Moravicí

pátek
19.00 - 20.00 Visací zámek
21.00 - 22.00 Portless
22.00 - 23.00 vyhlášení nejlepší karnevalové masky
23.00 - 00.00 Horkýže Slíže

sobota
11.30 - 12.00 Abraxas
12.00 - 13.00 Adam Mišík
13.00 - 14.00 Tomáš Klus
14.00 - 15.00 Sto zvířat
15.00 - 16.00 Olympic
16.00 - 17.00 Vypsaná Fixa
17.00 - 18.00 Divokej Bill
18.00 - 19.00 Rytmus
19.00 - 20.00 Mandrage
20.00 - 21.00 Xindl X
21.00 - 22.00 Monkey Business
22.00 - 23.00 No Name
23.00 - 00.00 Wanastowi Vjecy

15.8. 2014 - 17.8. 2014

PašaFest 2014

Stádlec,

pátek
20.30 - Abi Gail
22.00 - Hand Grenade
23.30 - Procrastination
01.00 - Dark Angels

2nd
21.00 - Cubix
22.30 - Steen
00.00 - Stáša
01.30 - Baxík
03.00 - Herry
04.00 - Ala 321 Bum
05.00 - Shenster

sobota
12.00 - VO106
13.00 - P.P.B.
14.00 - Absolutní Všechno
15.30 - Žlutý Fijalky
17.00 - Volant
18.30 - Peshata
20.00 - Deliwery
21.30 - V3ska
22.40 - Crew Tea + FIRESHOW
23.30 - Fast Food Orchestra
01.00 - Qýchodu

2nd
18.00 - Robo + Ona + Voxík
21.00 - Aldous + Fake
23.00 - Wilda Panda
00.00 - Wilda Panda + MessenJah
01.00 - Wilda Panda + Dr. Kary
02.00 - Voxík
03.00 - Aka W23
04.00 - Robo + Ona + Voxík

15.8. 2014

Technocolor

Brno, Perpetuum

22.00 - Mechanik
00.00 - Kaja Puczek
02.00 - Dazy
03.30 - Aghi

16.8. 2014

Electronic Circus

Pasohlávky, Bajkazyl

21.00 - PM-Jack
22.00 - Guntro
23.00 - Stupid Villagers
00.30 - Psychiq
01.30 - Phil Albedo
03.00 - Guntro + PM-Jack

16.8. 2014

Okoř 2014

Okoř, Hrad Okoř

14.00 - Marek Ztracený
15.00 - Jaroslav Uhlíř
16.10 - Janek Ledecký
17.20 - Lenny
18.30 - Anna K
20.00 - Tomáš Klus
21.40 - Chinaski
23.10 - MIG 21
00.40 - Divokej Bill

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně