Mekki Martin: Show, která tu ještě nebyla

O Martinu Křížovi by se toho dalo napsat celkem hodně. Pro jedny špička taneční scény a pro druhé zatracenec a paradox mezi českými DJi. Jak to tedy je? To se dozvíte třeba na vesmírné párty v olomoucké Varně, která tu vlastně ještě vůbec nebyla.

11.8. 2014 12:16:27 | ankety & názory | Carl W

Chcete být u zrodu speciální show? Chcete zažít atmosféru jako na Tomorrowlandu? Tak to pak jedině s Mekki Martinem v olomouckém klubu Varna!

Toto je popis z fb eventu, který můžete najít zde. Aneb jak se promo na facebooku určitě nedělá:

Session Warm Up - Sound of Mystery with Mekki Martin

Co si myslí redaktor rave.cz Carl W: „ Mekki je v tomto sice trochu mimo, tady má hlavě máslo na hlavě PR tým (pokud nějaký existuje) klubu Varna. Na druhou stranu se prezentuje jako jeden z nejlepších DJů v Česku, tak by si měl pohlídat, co pořadatel promuje s jeho jménem.

Co nás ještě zaujalo? Poslední věta z jedné z mnoha Mekkiho biografií, které putují internetem. „Mekki Martin je paradoxem na tuzemské taneční scéně. I když si na své klubové akce zve jména jako jsou Nervo nebo Nicky Romero a za svým hraním cestuje na Miami i Ibizu, vystupuje na velkých zahraničních akcích po boku Boba Sinclaira nebo vedle Steva Aokiho, u nás se mu na velkých akcích prostoru prozatím nedostává.“ Možná dobře, že nejsme v hudbě světoví.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně