Finále Armin Only Intense opět v Ziggo Dome

Světové turné Armin Only Intense odstartovalo loni v listopadu 2013 v Amsterdamu dvěma neuvěřitelnými show, které se konaly hned dva dny po sobě. Armin a celý tým procestoval během následujících měsíců snad všechny kouty naší planety a nyní je ten správný čas, aby se celá show vrátila zpět na místo činu.

6.8. 2014 20:40:39 | informace | Langy

Tedy přímo tam, kde to všechno začalo. Alda Events oznámila dva nové termíny, které celé epické turné Armin Only Intense uzavřou. Stane se tak opět v prostorách luxusního Ziggo Dome v Amsterdamu v pátek 5. prosince a v sobotu 6. prosince 2014.

A co je potřeba udělat, aby vám tato jedinečná noc neunikla? Pokud nechcete riskovat rychlé vyprodání, klikněte na odkaz arminonly.com/subscribe, kde se zaregistrujete. Po registraci obdržíte kód, který uplatníte po zahájení předprodeje. Díky tomuto kódu bude možné zakoupit až 4 vstupenky. Předprodej vstupenek pro registrované začne v sobotu 9. srpna v 10 hodin. Od 12 hodin bude možné zakoupit vstupenku bez registrace.

O závěrečnou show je velký zájem a je velkým předpokladem, že final show v Ziggo Dome bude opět vyprodána. Pořadatelé slibují zcela nové okamžiky, které na předchozích show nebyly k vidění. Pokud máte rádi Armina a jeho zábavné a energické sety, show Armin Only Intense mohu jen doporučit. Než ale k velkému finále dojde, čeká Armina ještě celkem osm sólových nocí. Jednou z nich bude i zastávka v ostravské ČEZ aréně 31. října 2014. Vstupenky na ostravskou show jsou stále v prodeji.

Video: Armin Only Intense World Tour - The Final Shows

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně