Od porna k mixpultu - Jessie Andrews

Poslední díl naší krátké série se bude týkat mladé výtvarnice, modelky, herečky (z filmů pro dospělé samozřejmě) a nově taky DJky - Jessie Andrews.

5.8. 2014 06:00:07 | life style | Carl W

Jessie Andrews údajně jako teenager ztjistila, kolik takové pornoherečky vydělavají peněz a hned týden po svých osmnáctinách začala točit. Podle IAFD její konto k dnešnímu dni čítá 195 filmů pro dopělé. Od roku 2012 však točí scény pouze s dalšími ženami bez mužů. Za nejúspěšnější by se dal označit její snímek Portrait of a Call Girl, za který získala prestižní AVN Awards i XRCO Awards v kategorii Nejlepší herečka a XBIZ Awards v kategorii Herecký výkon roku.

Pojďme ale už k hudbě. DJingu a produkci se Jessie věnuje od roku 2012. Pravidelně hrává na luxusních večírcích v USA, ale má za sebou i turné v Kanadě nebo nyní v červnu v Austrálii. Vydala již tři vlastní singly a několik remixů - tím nejznámějším je asi Latch (původně od dua Disclosure). Většina z nich je pak k dipozici zdarma na jejím soundcloudu. Chtěli byste slyšet její disco-house i v klubech v Česku?

Poslechni si: Jessie Andrews - The Highland Playlist Pt. II

Předchozí díly:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně