Mrkni se na line upy pro 31. týden

Taneční hudba tento víkend trochu spí, ale o to hudebně zajímavější akce jsou: především nenápadný jihomoravský festival Beseda u Bigbítu v Tasově. V Praze můžeš zajít na Dyzajn market festival, tento víkend se koná i atraktivní skokanský High Jump 2014. A v brněnském Perpe oslaví narozeniny náš redaktor Carl W. Bude to kalba, dorazte :)! Tak vybírej!

1.8. 2014 07:15:37 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

1.8. 2014 - 2.8. 2014

Beseda u Bigbítu 2014

Tasov,

pátek
16.30 - 17.15 Sousedi
17.45 - 18.30 The Holy Groovers
18.50 - 19.40 Jiří Schmitzer
20.15 - 21.00 The Prostitutes
21.30 - 22.40 Elektro Guzzi
23.10 - 00.00 Houpací Koně
00.30 - 01.20 Lesní Zvěř
01.45 - 02.30 Doctor Victor

stage b
18.30 - 19.15 Kvety Nikotínu
19.40 - 20.25 Modré Hory
21.00 - 21.40 Manon Meurt
22.10 - 23.00 Malignant Tumour
23.30 - 00.15 Prodavač
00.50 - 01.40 Android Asteroid
02.00 - 03.00 Dan Walterstein ​aka Dan Cooley

sobota
12.00 – 12.45 Musica Folklorica
13.15 – 14.00 Carpet Cabinet
14.30 – 15.15 Zabelov Group
15.50 – 16.45 Gruff
17.45 – 18.35 Dva
19.20 – 20.10 Wattican Punk Ballet
20.55 – 21.55 Tall Ships
22.40 – 23.40 Kamp!
00.05 – 00.50 The Truth Is Out There
01.15 – 02.00 Archívny Chlapec
02.30 – 03.15 Kabaret Dr. Caligariho

stage b
12.45 – 13.30 Strangers In The City
14.00 – 14.45 J
15.05 – 15.50 Nauzea Orchestra
16.15 – 16.55 Ille
17.20 – 18.00 Depakine Chrono
18.35 – 19.20 Blahalouisiana
19.50 – 20.40 U-Prag
21.15 – 22.00 Sato-San To
22.25 – 23.10 L Ru
23.50 – 00.45 Fallgrapp
01.00 – 01.40 Fertilizer
02.00 – 02.45 Dřevěné Pytlí V Jutových Uhlích

1.8. 2014 - 2.8. 2014

Dyzajn market festival

Praha,

12.00 - 13.00 Pilgrim Pimple
14.00 - 15.00 Olats Otesoc
16.00 - 17.00 Yellow Sisters
18.00 - 19.00 ChristmasBrass band
20.00 - 21.00 Vladivojna La Chia

sobota
10.00 - 11.00 divadlo Buchty a loutky
12.00 - 13.00 Bellamy Moon
13.15 - 13.35 módní přehlídky
13.35 - 13.45 Flamencové vystoupení Petry Šťastné a Loly Karpenko
14.30 - 15.30 Sunflower Caravan
15.45 - 16.05 módní přehlídky
16.05 - 16.15 Flamencové vystoupení Petry Šťastné a Loly Karpenko
17.00 - 18.00 Čokovoko
19.00 - 20.00 Kazety
22.00 - ??.?? afterparty v Malostranské besedě

1.8. 2014 - 2.8. 2014

High Jump 2014

Hřiměždice, Hřiměždický Lom

pátek
10.00 - otevření areálu
13.00 - akreditace závodníků do 16.30
15.00 - splashdiving závody
16.30 - exhibice
17.00 - kvalifikační skoky
19.00 - vyhlášení nejlepších skokanů

Party Village
20.00 - Wich
20.30 - Indy & Wich
22.30 - Wich
23.30 - DJ Friky Flink + Mark Freetchy + DJ Flux
00.00 - Night Airbag Showdivers
02.30 - music stop

Party Village
21.45 - Akvamen
22.45 - Jager Vibes
23.30 - DJ A-Skillz
01.30 - Akvamen
02.30 - music stop

sobota
13.00 - závody
15.30 - závody houpačka
17.30 - závody 16 m + exhibice skoků z 27-30 m
20.15 - vyhlášení vítězů

Party Village
20.00 - Rockstar
22.00 - Pipes And Pints
23.00 - Rockstar
00.00 - Night Plastic Splash Show
02.00 - Urbi Et Orbi
04.30 - music stop

Party Shit
22.00 - Nobody Listen
23.00 - Loo & Placido
01.30 - Stereo MCs DJs
03.30 - Jorgos + Robot
05.30 - music stop

1.8. 2014 - 2.8. 2014

Hrady CZ 2014

Rožmberk nad Vltavou, Hrad Rožmberk

pátek
19.00 - 20.00 Sto zvířat
21.00 - 22.00 Portless
22.00 - 23.00 vyhlášení nejlepší karnevalové masky
23.00 - 00.00 Horkýže Slíže

sobota
11.30 - 12.00 Dilated
12.00 - 13.00 Ben Cristovao
13.00 - 14.00 Mandrage
14.00 - 15.00 Vypsaná Fixa
15.00 - 16.00 Divokej Bill
16.00 - 17.00 Xindl X
17.00 - 18.00 Miro Žbirka
18.00 - 19.00 Rytmus
19.00 - 20.00 Monkey Business
20.00 - 21.00 No Name
21.00 - 22.00 Tomáš Klus
22.00 - 23.00 Visací zámek
23.00 - 00.00 Chinaski

1.8. 2014

Porn Selection Marathon 7 on tour

Praha, Uhelna

21.00 - IgySonic
22.00 - Navr
23.00 - Tomas Ivicic + UPgrade
00.00 - Richard Steischlag
01.00 - Mechanik
02.00 - Nekvak + To-Su-Ya aka Ne-Ya
03.00 - P.J.
04.00 - Shettland Ponies (live)

1.8. 2014 - 2.8. 2014

Sedlfest 2014

Sedlec u Mikulova,

pátek
17.00 - Popsmog
18.30 - Tyršova společnost
20.00 - Květy
21.30 - Ty Syčáci
23.00 - Alia Tempora
00.30 - Hefaistova Lyra

sobota
12.30 - Duo Deši
14.00 - Domácí žvýkání
15.30 - Tres Quatros Kvintet
17.00 - Ladislav Šiška
18.30 - Capre
20.00 - Manon Meurt
21.30 - FruFru
23.00 - Bedofem
00.30 - Search and Destroy
01.15 - Next Round

2.8. 2014

Carl W‘s Bday Bash

Brno, Perpetuum

21.30 - Rastyn
23.00 - Ala
00.30 - Carl W
01.30 - Soda
03.00 - Dazy + Nee‘o

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně