Sziget festival již v srpnu

Největší letní událost už je skoro za rohem, kdy od 11. do 17. srpna začne uprostřed Budapešti na ostrově Obudai to pravé festivalové šílenství. Stovky interpretů lákají návštěvníky z celého světa, především díky nim je již více jak 90% vstupenek vyprodáno a u lístků se možná brzy objeví „sold out“.

31.7. 2014 13:22:46 | informace | Pstruh

Festivalový ráj neskutečných rozměrů na zeleném ostrově nabídne 14 hudebních podií a desítky míst s doprovodným programem. Nechybí jména jako Blink 182, Queens of the Stone Age, Deadmau5, The Bloody Beetroots, Imagine Dragons, Placebo, Skrillex, Jake Bugg, Macklemore & Ryan Lewis, Lily Allen, Bastille, Korn, Manic Street Preachers, The Prodigy, Madness, Outkast, Calvin Harris a mnoho, mnoho dalších....více přímo v kompletním programu.

Pokud Vás zajímá jak veliký je festivalový areál, kde se nachází ruské koleso Sziget Eye či Luminárium a nedokážete si to představit, mrkněte na přiloženou mapu niže. Najdete v ní obrovské množství míst, které určitě stojí za zastavení. A pokud chcete vědět ještě více, interaktivní mapa na webu Vám určitě napoví, jak to na Szigetu vůbec vypadá.

V srpnu se uvidíme v Budapešti.

PARTYINFO

Sziget 2014

11.08.2014 - 18.08.2014 , Budapest
Live: Manic Street Preachers, The Prodigy, Lily Allen, Korn, NOFX, Ska-P, Bonobo, La Roux, Queens of the Stone Age, Calvin Harris, Placebo, Madness, The Bloody Beetroots, Kelis, Imagine Dragons, Stromae, Klaxons, Laidback Luke, Starlight Girls, Macklemore & Ryan Lewis, Skrillex, Deadmau5, Bombay Bicycle Club, The Kooks, Crystal Fighters, Anti-Flag, Black Sun Empire etc.
DJs: Axwell etc.
REKLAMAREKLAMA