Mrkni se na line upy pro 29. týden

Horký víkend, možná nejteplejší za celé prázdniny, přinese spoustu festivalů od západočeského Švihova po slovenskou Bratislavu nebo Jelenec. Tak vybírej!

18.7. 2014 07:36:01 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

18.7. 2014

BPM wars Open Air 2014

Tři Dvory, Koupaliště Tři Dvory

18.00 - Marteen
19.00 - Andrew Carp
20.00 - Dana Foris
21.00 - Franke
23.00 - Pequenito & Tchunhas
00.30 - Horacio Cruz
02.30 - LamyCz + Shimita
04.00 - Golpe
05.00 - Failkoks

house
18.00 - LiVe
19.00 - Skipper
20.00 - Tripod
21.30 - TheCirkus
23.00 - Berisha
00.30 - Topas Brothers
02.00 - Sebastian Deluca
03.00 - Layo Pulmer
04.00 - TopClass
05.00 - Keeper

18.7. 2014

Dreamland Beach Festival

Bratislava, Autocamp Zlaté Piesky

18.00 - Fad Flim
20.00 - Tager
22.00 - Cristian Ferrer
23.30 - Pico Stame
01.00 - Bingo Players
02.30 - Pierre Marco
04.00 - Manene
05.00 - Zolee
06.00 - Matamar

18.7. 2014

Exclusive Stately OpenAir 2014

Kuřim, Zámek Kuřim

18.00 - Thomazz B
19.00 - Mark Smith
20.00 - Alexx
21.00 - Pete Ripe
22.00 - Wolf
23.00 - Revelation Point
00.15 - No-On
01.15 - Dazy + Nee'o

2nd
19.00 - Sugestkonstans
20.30 - Naker
21.30 - Quiks
22.30 - Fitch
23.30 - Mort'n
00.30 - Carl W
01.30 - Foxx
02.30 - Jan Willert
03.30 - Cruz
04.30 - Typhone
05.30 - Matimur + Merflinger

18.7. 2014 - 19.7. 2014

Gymtech

Jelenec,

pátek
19.00 - Jajo
20.30 - Dragon Hoang
22.00 - Laddy M + Baron Prasil
00.00 - Hasky
01.00 - Branislav Be
02.30 - Nois
04.00 - Bari
05.30 - Crecer
07.00 - Koffos

sobota
16.30 - Meth + Shorty
18.00 - Fenex + Chris Pera
19.30 - Johnnie + Mojos
21.00 - Tanya + Anfree
22.30 - Michael J
00.00 - Kaisersoze
01.30 - Toky + Boss
04.00 - Latech
05.30 - Golpe
07.00 - Matthew

18.7. 2014 - 19.7. 2014

Hrady CZ 2014

Švihov, Hrad Švihov

pátek
19.00 - 20.00 Sto zvířat
21.00 - 22.00 Portless
22.00 - 23.00 Vyhlášení nejlepší karnevalové masky
23.00 - 00.00 Horkýže Slíže

sobota 19. července
11.30 - 12.00 Abraxas
12.00 - 13.00 Ben Cristovao
13.00 - 14.00 Tomáš Klus
14.00 - 15.00 Vypsaná Fixa
15.00 - 16.00 Monkey Business
16.00 - 17.00 No Name
17.00 - 18.00 Divokej Bill
18.00 - 19.00 Rytmus
19.00 - 20.00 Miro Žbirka
20.00 - 21.00 Rybyčky 48
21.00 - 22.00 Wanastowi Vjecy
22.00 - 23.00 Visací zámek
23.00 - 00.00 Chinaski

18.7. 2014 - 20.7. 2014

Perverse Slafkof

Černvír,

pátek
20.00 - Lazzna
21.00 - Holder
22.00 - Helmut
23.00 - Casper
00.00 - X.Morph + MC Vaant
01.00 - Dephzac
02.00 - C.N.B
03.00 - Panzer
04.00 - Mushka
05.00 - Vje
06.00 - Zaion
07.00 - Redrum b2b

sobota
20.00 - Helmut
21.00 - Zaion
22.00 - Vje
23.00 - Mushka
00.00 - Anakin
01.00 - Elwira
02.00 - X.Morph
03.00 - Hrr.Nec
04.00 - Checkmate
05.00 - Casper
06.00 - Redrum b2b

18.7. 2014

Standa

Bratislava, SubClub

22.00 - Ziegler
00.00 - Loktibrada
01.30 - Peal
03.00 - Gutt

18.7. 2014

Technocolor

Brno, Perpetuum

21.30 - IgySonic
23.30 - Jan Willert
01.00 - Kaja Puczek
03.00 - W.Dj

19.7. 2014

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Revis
00.00 - Dan Cooley
03.00 - Roman Rosi

19.7. 2014

Fingers Up

Mohelnice,

13.00 - Xindl X
14.30 - Martin Harich
16.00 - Iné Kafe
17.30 - Wohnout
19.00 - Desmod
20.30 - Portless
22.00 - David Koller
23.00 - Punk Floid

19.7. 2014 - 20.7. 2014

Out of Bunkr

Praha, Bunkr Parukářka

sobota
12.00 - Cal Perry
13.30 - Segment
15.00 - Total Woods (Audiot + Sepap)
17.00 - Insect Elektrika (live)
18.30 - Luigi Rossi
20.30 - Silhouette

neděle
12.00 - Octopus with a Stick
15.00 - Maxim Brezhnev
18.00 - Ghándí
20.00 - Ark

19.7. 2014

Prigl Electronic Open Air

Brno, Ahoy

12.00 - White
13.00 - Javas
14.00 - Marcus Cooper + Kobylka (bubny)
15.00 - Orbith
16.00 - Subgate
17.00 - Lucca
18.30 - Danny Bright
19.30 - Sébastién Léger
21.00 - Thin + Thick

Tee Pee
19.00 - Tomy Pope
20.00 - Warphil
21.00 - Tokátko
22.00 - Hydrophonic
23.00 - Matamar
00.00 - Bon Finix
01.00 - Martin Gredner
02.00 - Denysa
03.00 - Michael J
04.00 - Alex K
05.00 - Marco Key + Mendoza
06.00 - No-On

VIP Prigl parník
12.00 - VanVega + Marco Biary
13.00 - Manack
14.00 - Danny Bright + Hydrophonic
15.30 - Lucca
16.30 - vylodění

19.7. 2014

Rockfest Chechča 2014

Horní Tošanovice,

12.30 - Glayzy
13.45 - Slepí Křováci
15.00 - Ravers
16.20 - Traktor
17.45 - Menhir
19.00 - Ares
20.15 - Absolut Deafers
21.35 - Kreyson
23.00 - Witch Hammer
00.15 - AC/DS revival

19.7. 2014

Skalky 2014

Nový Jičín,

18.00 - LuckyBoy
20.00 - Jakub Fuciman
21.00 - "D"
22.00 - Icecreamer
23.00 - Lum

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně