Známe kompletní informace k Prigl Open Air

Druhý ročník brněnského open airu je již tuto sobotu. Přinášíme vám tedy kompletní informace i s časovým line-upem:

16.7. 2014 19:34:53 | placená inzerce | rave

Známe kompletní informace k Prigl Open Air

Druhý ročník denního festivalu Prigl Electronic Open Air je skoro za dveřmi a přináší kompletní informace. Stejně jako v minulém roce se hlavní program festivalu odehrává přes den. Prigl otevře své brány již ve 12:00, kdy se na hlavním pódiu a VIP Prigl Parníku rozjede hudební produkce. Oproti loňskému ročníku pořadatelé slibují hlavní pódium obohacené o velkou LED stěnu, mohutnější sound a další vychytávky. Změnou projde také vnitřní Tee-Pee stage, kde bude nainstalován zcela nová zvuková aparatura a přidáno bude také několik ventilátorů pro lepší cirkulaci vzduchu v klubu.

Hlavním přídavkem oproti loňsku bude VIP Prigl Parník, který vyplouvá již v 13:00, ale nalodit se můžete již od pravého poledne. Tak nezapomeňte přijít včas!

Praktické informace + line-up

Místo konání
Areál Tee-Pee, Brněnská přehrada
Přístavní 1179/57, 635 00, Brno
GPS Lokace: 49.229406,16.519869

Doprava MHD v Brně
Tramvaj č.1 (jede i z hlavního nádraží - směr Bystrc), výstupní zastávka Přístaviště
Autobus č.54, výstupní zastávka Přístaviště

Parkování
200m od areálu Tee-Pee se nachází rozsáhlé neplacené parkoviště.

Ubytování
U brněnské přehrady se nachází 2 hotely, Hotel Santon*** (http://www.santon.cz) a Hotel Maximus Resort**** (http://www.maximus-resort.cz)

Vstupenky a vstup do areálu

Klasické vstupenky
Před příchodem k pokladně si prosím nachystejte platnou vstupenku (standardní či VIP), po jejímž předložení Vám bude předána identifikační páska opravňující Vás ke vstupu do areálu popřípadě také na VIP Parník.

SMS Ticket
Před příchodem k pokladně si prosím v telefonu nachystejte platný SMS Ticket, který Vám byl zaslán ihned po koupi SMS vstupenky a bude Vám znovu zaslán v den konání akce (19.7.2014). Po kontrole vašeho SMS Ticket kódu Vám bude předána identifikační páska opravňující Vás ke vstupu do areálu popřípadě také na VIP Parník. SMS Ticket kód je hlavním údajem pro vydání identifikační pásky, proto jej uchovejte a nechte si ho jen pro sebe. S jedním SMS Ticket kódem je možné získat pouze jednu identifikační pásku.

S identifikační páskou je možné opakované opouštění areálu Tee-Pee.

Vstupné na místě: 499,- Kč / 25,- €
Vstupné na místě od 22:00: 199,- Kč / 8€
Vstupné na místě od 01:00: 99,- Kč / 4€

Po zaplacení vstupného na místě Vám bude předána identifikační páska opravňující Vás ke vstupu do areálu.

VIP Prigl Parník
VIP Prigl Parník bude přistaven u přístavu u velké bílé kotvy (směr od zastávky Přístaviště přes areál Tee-Pee a stále rovně směrem dolů k přehradě) od sobotních 12:00 a ve stejnou dobu na něm začne také hudební produkce. Nalodění na parník bude probíhat od 12:00 do 13:00, kdy parník vypluje. Plavba bude trvat celkem 3,5 hodiny a v 16:30 parník na stejném místě zakotví a do 17:00 bude probíhat vylodění. Majitelé VIP vstupenek (klasických papírových nebo SMS Ticket) si před nástupem na parník nutně musí na hlavní pokladně v areálu festivalu (Tee-Pee) vyzvednout VIP pásku výměnou za svou vstupenku, a až s VIP páskou teprve budou vpuštěni na parník.

VIP vstupenky jsou v prodeji pouze v předprodeji a pořád jich tam pár je :)

Na parníku budou k dispozici celkem 2 bary, jeden hlavní velký bar na spodní kryté palubě, který bude nabízet kompletní PRIGL sortiment a druhý minibar na horní otevřené palubě, který bude nabízet omezený sortiment nápojů. Také na parníku potkáte naše námořnice, které Vám rádi prodají vychlazené pivo nebo Vás ochladí svými vějíři. Vzhledem k tomu, že DJs i kompletní audio technika budou ve vaší těsné blízkosti, prosíme chovejte se na parníku, tak aby jsme si ho všichni užili co nejlépe a bez komplikací. Na Parníku bude přítomna také ochranka a zdravotník.

Bezpečnost akce
O bezpečnost a hladký průběh se bude starat několik prověřených a proškolených osob. Tento personál jakožto „pořadatelská služba“ je tu pro vás. Zeptejte se proto jejich členů na vše, co chcete ohledně bezpečnosti akce vědět nebo jí nahlašte jakýkoliv problém, který budete mít. Také zde bude k dispozici zdravotník, který se o Vás postará v případě jakéhokoliv úrazu.

Šatna a úschovna
Šatna s úschovnou se bude nacházet v prostorách VIP bazénku na pravé straně po vstupu do areálu vedle hlavního venkovního baru a bude po celou dobu konání pečlivě hlídána. I přesto doporučujeme do šatny neukládat cennosti, peněženky, telefony, atd.

WC a hygiena
Toalety se nacházi uvnitř klubu Tee-Pee (pánské, dámské) a další toalety budou přistaveny také naproti hlavnímu pódiu (Toi-Toi). Prosíme udržujte čistotu a pořádek, ať si můžeme všichni užít akci ku všeobecné spokojenosti. Děkujeme.

Na akci je zakázáno
Do areálu je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé i měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. V případě jakýchkoliv komplikací má náš bezpečnostní tým poslední slovo. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány. Vstup zvířatům je zakázán.

Bary a občerstvení
V areálu Tee-Pee se budou nacházet celkem 4 bary, jeden koktejlový, kde budete moci ochutnat hned několik klasických párty-koktejlů, jeden Red-Bull bar, kde budou míchány drinky s Red-Bullem, jeden velký venkovní bar a jeden bar uvnitř klubu Tee-Pee. V areálu se bude nacházet také stánek s občerstvením(grill), kde si budete moci objednat jídlo z PRIGL nabídky. Cigarety budou dostupné na většině barů a v areálu se budou také pohybovat hostesky, s kterými můžete vyhrát nějaký ten dáreček po koupi cigaret. Eura na barech a v stánku s občerstvením budou přijímána s kurzem 1,- € = 20,- Kč.

Propagace jiných akcí
Jakákoliv reklama je zakázána. Návštěvníci nemají oprávnění distribuovat letáky, plakáty či jiné propagační materiály během akce v prostorách areálu. Pokud chcete zviditelnit nějakou z vašich parties, kontaktujte nás.

Časový line-up
Stejně jako u prvního dílu PRIGL Electronic Open Air venkovní produkce začne již v 12:00 a bude trvat minimálně celých 10 hodin. Po skončení venkovní produkce se program večera přesune do klubu Tee-Pee, který bude kapacitně upraven a oproti minulému roku obohacen o kvalitní zvuk a ventilátory. Venkovní prostory budou po celou noc samozřejmě k dispozici a hudba z klubu Tee-Pee bude v omezené míře produkována také ven. Navíc bude na hlavní stage instalována do pozadí DJ silná LED stěna a také několik světelných hlav, takže se máte na co těšit!

Open-air stage:
12:00 - Pete White
13:00 - Javas
14:00 - Marcus Cooper & Kobylka Live drums
15:00 - Orbith
16:00 - Subgate
17:00 - Lucca
18:30 - Danny Bright
19:30 - Sébastién Léger
21:00 - Thin & Thick

Tee-Pee stage:
19:00 - Tomy Pope
20:00 - Warphil
21:00 - Tokátko
22:00 - Hydrophonic
23:00 - Matamar pres. Deep Deer
00:00 - Bon Finix
01:00 - Martin Gredner
02:00 - Denysa
03:00 - Michael J
04:00 - Alex K
05:00 - Marco Key & Mendoza
06:00 - No-On

VIP Prigl Parník:
12:00 - VanVega & Marco Biary
13:00 - Manack
14:00 - Danny Bright & Hydrophonic
15:30 - Lucca
16:30 - Vylodění

Dle předpovědi počasí to vypadá, že v sobotu společně prožijeme krásný slunný den plný kvalitní hudby, skvělé zábavy a opět potvrdíme, že Jižní Morava se umí bavit i přes den!

Těšíme se na Vás!

Video: Prigl Electronic Open Air 2013 (Aftermovie)

PARTYINFO

Prigl Electronic Open Air

19.07.2014 Ahoy, Brno
DJs: Sébastien Léger, Lucca, Orbith, Javas, Denysa, Bon Finix, Subgate, Martin Gredner, Danny Bright, Hydrophonic, Duncan Grey, Matamar etc.
Cena: 199 - 499
REKLAMAREKLAMA