Mrkni se na line upy pro 28. týden

Mácháč Club Tour nás čeká v pátek v Doksech a v sobotu v brněnském Sonu. Z festivalů doporučíme třeba Sex on the Beach v Letovicích. Tak vybírej!

11.7. 2014 10:13:28 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

11.7. 2014 - 12.7. 2014

Hrady CZ 2014

Točník, Hrad Točník

pátek
19.00 - 20.00 Sto zvířat
21.00 - 22.00 Portless
22.00 - 23.00 Vyhlášení nejlepší karnevalové masky
23.00 - 00.00 Horkýže Slíže

sobota
11.30 - 12.00 Abraxas
12.00 - 13.00 Adam Mišík
13.00 - 14.00 Tomáš Klus
14.00 - 15.00 UDG
15.00 - 16.00 Divokej Bill
16.00 - 17.00 Vypsaná Fixa
17.00 - 18.00 Miro Žbirka
18.00 - 19.00 Rytmus
19.00 - 20.00 Monkey Business
20.00 - 21.00 Visací zámek
21.00 - 22.00 Wanastowi Vjecy
22.00 - 23.00 Xindl X
23.00 - 00.00 Mandrage

11.7. 2014

Mácháč Club Tour

Doksy, Bílý Kámen

22.00 - Tibiza
00.00 - Enrico + Sylon
01.30 - Brian + Sedliv
03.00 - Gonzalez
04.30 - Subgate

11.7. 2014

Orbith session

Ústí nad Labem,

20.00 - Kosmič
21.00 - Thcz
22.00 - James Mer
23.00 - Orbith
01.00 - Mart
02.00 - Jan Řehák

11.7. 2014

Spectrum open air

Praha, Tiskárna na Vzduchu

20.30 - Collin
22.30 - Rody
00.00 - Petr Braun
01.30 - Agustin Alvarez
03.30 - Jag Kiranmay + Rob Smile

11.7. 2014

Vendetka

Brno, Fléda

21.00 - Rybizz
22.00 - Birg
23.00 - Pospitch
00.00 - Razcals (Sayko + Afterlife) 02.00 - Dizztrickt
03.00 - B2B Fight

12.7. 2014

Afterparty

Praha, Studio 54

04.00 - Peet Sanders
07.00 - Pietros
09.00 - Skipper
11.00 - Kiffli

12.7. 2014

Breaking Point

Brno, Vlněna

21.00 - Breaking Point DJS
22.30 - Methlab DJ
00.00 - Dephzac
01.00 - Disphonia
02.00 - Special MethLab Mystery Guest
03.00 - Gore Tech
04.00 - Bassinfection DJs

12.7. 2014

Mácháč Club Tour

Brno, Sono

22.00 - Hydrophonic
23.30 - Enrico
01.00 - Michael Burian
03.00 - Listterz
05.00 - host

12.7. 2014

Sex on the Beach 2014

Letovice, Areál Svitavice

14.00 - Freefall DJs warm-up
18.00 - Flower
19.00 - Luis Lamborghini
20.00 - Mirkin
21.00 - VK Studio
22.00 - Carl W
23.00 - Paul Hubiss
00.00 - Mark Smith
01.00 - Cruz
02.00 - Lucasch
03.00 - Dazy + Wolf
04.00 - Erik S
05.00 - Deep J
06.00 - Carl King

2nd
20.30 - Die Weed
22.00 - T-Raidr
23.30 - Voodoo Piet
00.30 - Marys
01.00 - Josh Singer
02.00 - Eski
03.00 - Teapack
04.00 - Pprskh
05.00 - Jahli + Bad PGM

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně