Mrkni se na line upy pro 27. týden

Velké festivaly si podrobné programy syslí nebo je nejsou schopny dát do kupy, z akcí na tento týden vybíráme Electribe na moravsko-rakouském pomezí. Tak vybírej!

4.7. 2014 05:10:28 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

4.7. 2014

Dope City

Praha, Bunkr Parukářka

16.00 - Calvin Perry
18.00 - DANyo
20.00 - Alex T
22.00 - konec

4.7. 2014 - 6.7. 2014

Electribe 2014

Valtice, Zámek Valtice

pátek
19.00 - Navr
20.30 - Alexx
22.00 - Misja Xampl
00.00 - Neon
02.00 - Richard Steinschlag
03.00 - Minatrix
05.00 - Milhouse
07.00 - Iwoshek
08.30 - Skill
10.00 - Fish

2nd
19.00 - Tomas Ivicic
21.00 - Peter Pea
23.00 - Dave Legato
01.00 - Matt Ess + Erik S
03.00 - Reka
07.00 - Foxx
08.30 - Jan Willert
10.00 - Mike-T

Torture Museum
19.00 - Warphil
21.00 - Marco di Mare
23.00 - Marc Fame
00.30 - ND K
02.00 - Marcel Liberte
03.30 - JP ExBert
05.00 - To-Su-Ya
07.00 - Nekvak
09.00 - Fafa
10.30 - Viva

sobota
12.00 - Mr. Dynaboom
13.00 - Homebwoyrasta
14.00 - Reggay
15.00 - Jahtec Jammin Job
16.00 - Propaganja
17.30 - PabloJ & Band
19.00 - Rutika Boyz Project
20.30 - Stiffy
22.00 - Freebeat
23.30 - Sayko
01.00 - Flashbeck
02.30 - Tinnitus
04.00 - Hanja
05.30 - Edby

2nd
23.00 - Hra.Sek
01.00 - Pete Ripe
03.00 - Mad Dave
05.00 - Trick 17
07.00 - DRead SolJah
09.00 - Mike-T
11.00 - MindE

Torture Museum
12.00 - Misja + Neon
15.00 - H-mor
16.00 - Sofa
17.30 - Pan Ped
19.00 - Gyani
21.00 - Punyo + Yamuna
23.00 - Gobayashi
01.00 - Aioaska
03.00 - Noreay
05.00 - Cybernetixx
06.30 - Flashbeck
08.00 - Kepijoo
10.00 - M.a.O.a.M.
12.00 - Metroid
14.00 - Gondar
16.00 - Richard Steinschlag
17.30 - MindE

4.7. 2014

Fiesta Open Air 2014

Uherský Brod, Koliba u Luxů

21.00 - Jordy
22.00 - Awe
23.00 - Federin
00.30 - Elacro
02.00 - Eddie
03.00 - Hawke
04.00 - Macebra DJs B2B

4.7. 2014 - 6.7. 2014

Mystic SK8 CupP 2014

Praha, Skatepark Štvanice

pátek
10.00 - 14.00 registrace a trenink
15.00 - 18.00 street předkvalifikace evropských jezdců
19.00 - kapely & DJs

sobota
14.00 - street kvalifikace mužů a žen
17.00 - kvalifikace bowlu
19.00 - kapely & DJs

neděle
14.00 - street semifinále
17.00 - finále bowlu
18.30 - street finále
20.00 - předání prize money
20.30 - kapely & DJs

4.7. 2014

Stardust 64

Praha, Akropolis

22.00 - Cuba
00.00 - Akrom
01.00 - Mr. Funky Machine
02.00 - Bazooka Joe
04.00 - b2b

2nd
22.00 - b2b
00.00 - Vircz
01.00 - Bazzi
02.00 - Taby
03.00 - Kostka
04.00 - Han Solo
05.00 - b2b

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně