Už příští týden nás čeká festival Beats 4 Love

Druhý ročník Beats for Love, festivalu elektronické hudby, který je pořádaný v historickém jádru industriálního parku Dolních Vítkovic v Ostravě, láká tentokrát na ještě lepší zázemí, více hudebních scén, světové hvězdy i netradičně atraktivní doprovodný program.

24.6. 2014 13:27:35 | | _neeo

Návštěvníci si budou moci namíchat své vlastní drinky, zahrát si s kamarády stolní fotbálek nebo se na pravidelných workshopech naučit rozmanitým tanečním stylům. Oproti minulému ročníku se také rozrostla plocha festivalového areálu i počet stánků s občerstvením o jednu třetinu. Navíc se přímo do festivalového areálu přestěhoval Love Kemp. K dispozici bude i hlídané parkoviště a aplikace do mobilních telefonů, díky které budou návštěvníkům neustále online dostupné informace o programu a interpretech. Festival bude letos obhajovat i certifikaci Čistý festival, například speciálními sběrnými místy. Vstup do areálu je "zdarma", respektive podmíněn pouze zakoupením ekologického Love kelímku za 50Kč.

Od čtvrtka 3. července do soboty 5. července se v kulisách bývalých železáren představí na celkem 8 pódiích více než 240 umělců. Hrát se bude každý den od 15.00 do 04.00 ráno. Mimo jiné zde vystoupí Rocky Rock z Black Eyed Peas, Gramophonedzie, John B., X-Press 2, Majk Spirit, Skyline, Bryan Cox, Aphrodite či portugalský techno diktátor Du'ArT. A kdo je pro vás z nabitého lineupu tím největším lákadlem?

Poslechni si: Du'ArT @ Florida 135 Djax It Up Tour 31.05.2014

PARTYINFO

Beats for Love 2014

03.07.2014 - 05.07.2014 Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
Live: Majk Spirit, Skyline, Michael, Jersey, Rida Radar, Królewsky
DJs: Aphrodite, Counterstrike, Vandal Kaotic (live), Dirty Dubster (live), Bryan Cox, John B, X-Press 2, Tantrum Desire, Stoneface & Terminal, Colombo, Du’Art, A-Brothers, IM Cyber, Shato & Paul Rockseek, Dennis Neo, Andrea Fiorino, Marcus Cooper + Kobylka (bubny), B.UNQ!, Denysa, Matimur, Rockstar, Friky, Flux, 1210 Symphony, Bifidus Aktif, Pixie, Suki, Thiew, Elvis, No Money, Schooler, Hrr.nec, Brainpain, Macho, Papa Django & Swing Thing, The Carlson Two, Mini Da Minx, LocoMatiV, Loktibrada, Boss, Pavel Krejdl, Golpe, Destroyer, Makarov, No-On, Kaisersoze, Elite, Orbith, Lowa, Harakiri Breaks Brothers, Paolo Di Maki, Max W, Day D, CubaQa, Sens, Mildee, John Weah, Andreas Schwintz, Zek, R3nd3r, Chris Sadler, Bon Finix, Michael C, Thomas Coastline, John Culter etc.
Cena: zdarma
REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYREKLAMA