Známe kompletní line-up na Svojšice i mapu areálu

Svojšice jsou už za rohem, tak se pojď mrknout co tě vlastně čeká? kdy vystoupí největší hvězdy? Budou sprchy? Kde můžu rozložit stan? Máme odpovědi!

13.6. 2014 09:37:37 | informace | Carl W

 

 

Tak pojďme postupně. Sprchy budou v areálu kempu u stanového městečka. Připraveny jsou 4 velké stage i bazén. Z občerstvení vybereme teplé domácí polévky nebo snídani z KFC. Afterparty taky bude, hned u areálu jako každý rok. A výborná věc je také mobilní aplikace, kterou jistě mnoho lidí na festivalu využije. A nebojte, bude možnost si nabít mobil na místě.

Stanové městečko

Pro vaše stany jsme připravili festivalový kemp. Součástí zóny bude i WC. Prostor bude nasvícený. Stanové městečko je otevřené v pátek od 17.00. Své místo si prosím rezervujte na emailu: monika@dcpromo.cz (připojte své jméno a příjmení, počet stanů a osob) Cena za místo pro jeden stan je 150 Kč za víkend. Platí se na místě. Stanové městěčko je vzdálené cca 3 minuty od areálu (viz. mapky výše).

Chill out zone

Pokud se vám po skončení hlavního programu nebude chtít vyrazit na oficiální afterparty v přilehlé restauraci, pro návštěvníky bude již od 8:00 hodin otevřena speciální chillout zóna (otevřený stan DnB) u přírodního koupaliště, kde si budou moci vychutnat jejich oblíbený drink a po náročném večeru se zrelaxovat. Připomínáme, že koupaliště bude sice vyčištěné a provozuschopné, ale aquapark nečekejte. Jsme v přírodě. Vstup do bazénu je na vlastní nebezpečí. Děkujeme za pochopení. Kromě příjemného posezení budete mít k dispozici na výběr hned z několika snídaňových a obědových nabídek. V odpoledních hodinách se pak můžete těšit v prostorách DnB stage také na poslechové sety talentovaných DJs, konkrétně vítězů DJ Contestu Svojšice 2014, které jen umocní atmosféru.

Sportovní a zábavní aktivity

Jak jsme již zmínili, bezprostředně u chill out zóny bude pro návštěvníky možnost koupání, které bude po probděné noci určitě osvěžující. Dále můžete využít také originální a vtipné hry Play with Balls v rámci které můžete v nafukovacích koulích podobajících se těm zorbingovým narážet do svých přátel a účastnit se trunajů a nebo si jen poskakovat a užít si opravdu spoustu legrace. K dispozici bude i lezecká stěna s dárky od Coca Cola company, která zde bude mít svou Fun Zone. Součástí této zóny bude Coca Cola býk, na němž si užijete opravdu hodně zábavy a navíc budete mít možnost získat speciální tričko s hudebními slogany a nebo tričko na míru s vlastním textem.

Workshopy a přednášky

Pořadatelé festivalu připravili i několik zajímavých přednášek, které budou mít na starosti majitel labelu MOSP Miquel a producenti Subgate, TGT a Pompeiy, kteří jsou velmi aktivní v rámci tvorby vlastních hudby a na domácí elektronické scéně nejsou žádnými nováčky. V sobotu odpoledne se tak mohou všichni zájemci zúčastnit několika zajímavých přednášek, v rámci kterých se dozví více informací o tvorbě vlastní hudby v populárních programech jako je Ableton nebo Logic o přípravě tracků a platformě Traktor v rámci digitálního djingu, fungování vydavatelství a samozřejmě se bude hovořit i o tom, jaké kanály by měl současný dj nebo producent využívat v rámci svého PR a jak by měl se svým profilem pracovat co nejefektivněji a budovat si tak ve velké konkurenci své jméno.

Pro zvětšení klikni na obrázek

PARTYINFO

Svojšice 2014

20.06.2014 - 21.06.2014 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Cristian Varela + Marco Bailey, Mauro Picotto, Tom Hades (live), Adrian Hour (live), Harvey McKay, Mark Reeve, Julian Jeweil, Rumenige (live), Lucca
REKLAMAREKLAMA