Mrkni se na line upy pro 23. týden

Tento víkend vás čeká Maxime Dangles na Elektře, mladé a neposedné Rush v Plzni, východočeský warm up na Svojšice, Czech This Future a zajímavý jistě bude i pražský festival Elekce. Tak vybírej!

6.6. 2014 07:45:12 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

6.6. 2014

Broken Orchestra

Brno, Perpetuum

21.30 - Six Beat Under + Rough.Result
22.30 - Protagonists
00.30 - Six Beat Under + Rough.Result
02.00 - d.Elvis
03.30 - Binarized

6.6. 2014

Elekce

Praha, MeetFactory

17.00 - Diskuze
18.00 - PolaroidLove
19.00 - Diskuze
20.00 - Chucpe
20.30 - Murder Bear Doug
21.00 - Aid Kid
21.50 - Sonja
22.30 - Ticho De Beige
23.20 - Tom Holič
00.10 - Monikino Kino
01.00 - Holy
01.40 - Hrtl1

divadlo
20.00 - Divadlo
21.00 - Mr. Moustache
22.00 - MGDLN
23.00 - Tenten
00.00 - Felix!
01.00 - Layup
02.00 - CHIK
03.00 - FM
04.00 - Restage

venku
18.00 - Anomal Planet
20.00 - PDCH
21.30 - Attitudes
22.30 - DJ Johana
23.30 - Dné
00.45 - Silent Disco Party
00.45 - WIRE + Kewu
01.45 - Planeta Nova DJs

6.6. 2014

Elektra: Andy Warhol Edition

Brno, Fléda

22.00 - Kaja Puczek
23.45 - Loutka
01.30 - Maxime Dangles (live)
02.30 - Džejár
04.00 - Orbith

Bday Bar stage
22.00 - Kema
00.30 - Shades of gray (live)
01.30 - To-Su-Ya
03.00 - Aghi

6.6. 2014

Gravity

Plzeň, Calabria-Palace

20.00 - Matt Walli
21.00 - O Jey Bee
22.00 - Selected Noize
23.00 - Linus
01.00 - Junior Jan
02.00 - Rush
04.00 - Jacker
05.00 - Golpe + B.unq
07.00 - konec

2nd
20.00 - Peeter MDJ
21.30 - Petr Süss + Andre Yreli
22.30 - Home
23.30 - John Weah
00.30 - Tomas Drex + Andre Lesu
02.00 - Sens
03.30 - Basstard DJs
05.00 - Peeter MDJ
07.00 - konec

6.6. 2014

Happy Hippie Surf Party

Praha,

18.00 - start
20.00 - Spider
22.30 - Bohemianz
00.00 - surfová Fashion Show
00.30 - Robot + Hlava
04.00 - konec

6.6. 2014

Warm up Svojšice 2014

Pardubice, Žlutý Pes

20.00 - Carl W
21.30 - Džejár
22.30 - The Cirkus + Electric Lover
00.00 - Toky
02.00 - Calm + Karbous
04.00 - Jencl

7.6. 2014

Czech This Future #14

Praha, Uhelna

21.00 - Joe Cormack
22.20 - Fugaz
23.40 - TiGi
01.00 - Alexx van den Berg
02.20 - Sandeagle
03.40 - K1aptcha

7.6. 2014

Flow vs Elements

Praha, Roxy

22.00 - Roman Rai
00.00 - Slater
01.30 - Fatty M + Biodan
03.30 - Tazz

7.6. 2014

Maximal Weekender: Strictly Vinyl Edition

Brno, Perpetuum

21.30 - UPgrade
23.00 - Nois
00.30 - Steen & Makarov
02.30 - Spiriakos
04.00 - B2B

7.6. 2014

Rockový Helfštýn

Týn nad Bečvou,

14.00 - vítěz divácké soutěže
15.10 - Pohoda5
16.20 - finalista "Radegast líhně 2014"
17.30 - Street69
18.40 - Perseus
19.45 - Spocená uklízečka
21.00 - Horkýže Slíže
22.30 - Penzistor

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně