20 let Dance Valley

Jeden z nejstarších nizozemských festivalů se letošní rok uskuteční opět v druhé polovině letníchprázdnin, a to v sobotu 2. srpna 2014. Navíc se jedná o 20. výročí tohoto atraktivního tanečního festivalu a pořadatelé slibují náležitou oslavu.

4.6. 2014 11:40:42 | | Langy

UDC Events jsou jedni z největších nizozemských organizátorů. Kromě Dance Valley pořádají ještě například akce jako Beatloverz, Ground Zero festival, Dutch Valley anebo Go! Apres Ski.

Dance Valley se koná v rekreační oblasti Spaarnwoude v údolí Valley Velsen. Program festivalu nabídne celkem devět scén ( Main stage, House stage, Deep House, Eclectic stage, Hardstyle stage, Raw Hardstyle, Hardcore stage, Techno stage a Trance stage). V line-upu se prozatím objevují taková jména jako Steve Angello, Chuckie, Nicky Romero, kteří své sety předvedou právě na hlavní scéně v údolí. Klubová House stage nabídne jména jako Jay Hardway, La Fuente, TV Noise, Bassjackers, Vato Gonzalez ft Mc Tjen, Sidney Samson a další. Na Hardstyle stagei (The Refinery) vystoupí TNT, The Prophet, Deepack vs Alpha 2, Brennan Heart a zástupci z Theracords (live). Doplňovat je bude MC Da Syndrome.

Raw Hardstyle (The Junkyard) scéna nabídne jména jako Chain Reaction, Thera vs Deetox, Outbreak a další. Na Hardcore stagei (The Underground) vás promasírují jména jako Day-Már vs. Predator, Tommyknocker vs. Amnesys, Noize Suppressor, Endymion, Evil Activities a další zástupci scény. Techno (The Warehouse) zastoupí např. Nicole Moudaber, Cristian Varela, Marco Bailey a Steve Lawler. Silné zastoupení má také Trance scéna (The Tunnel), kde zahrají Paul Oakenfold, Markus Schulz, Solarstone Sied van Riel, Audien. Tranceový sound okoření svým hlasem starý známý MC Stretch.

Cena základní vstupenky je pro měsíc květen a červen stanovena na 55,-EUR, v následujícím červenci a srpnu se cena zvedne na 60,-EUR. Je možné zakoupit i VIP vstupenku za 99,-EUR, která obsahuje 5 tokenů, tričko, vlastní VIP vstup na festival a přístup na VIP terasy. Nejlepší způsob dopravy na festival je využít kyvadlové dopravy. Pendelbusy na festival budou jezdit z vlakového nádraží Amsterdam Sloterdijk a cena zpáteční jízdenky je 6,- EUR v předprodeji, na místě v pokladnách 10,-EUR.

Pokud plánujete letos návštěvu nějakého evropského festivalu, z vlastní zkušenosti mohu Dance Valley jen doporučit. Festival si za ta léta vytvořil určitě velkou spoustu svých fanoušků a posluchačů. Je to vidět i na průměrném věku návštěvníků zde. Stručně řečeno, méně dětí, více dospělých vyzrálých fans. Tak co, navštívíte letní Amsterdam?

Kompletní info: www.dancevalley.com

Video: Dance Valley 2013 - Aftermovie

PARTYINFO

Dance Valley 2014

02.08.2014 Spaarnwoude, Amsterdam
DJs: Steve Angello, Chuckie, Nicky Romero, Jay Hardway, La Fuente, TV Noise, Bassjackers, Vato Gonzalez + MC Tjen, Sidney Samson, TNT, The Prophet, Deepack + Alpha 2, Brennan Heart, MC Da Syndrome, Chain Reaction, Thera + Deetox, Outbreak, Day-Már + Predator, Tommyknocker + Amnesys, Noize Suppressor, Endymion, Evil Activities, Nicole Moudaber, Cristian Varela, Marco Bailey, Steve Lawler, Paul Oakenfold, Markus Schulz, Solarstone Sied van Riel, Audien, MC Stretch
Cena: 55 - 99 (VIP)
REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYREKLAMA