Alexander Kowalski a Radial hvězdami techna na Air Festivalu

Po úspěchu v loňském roce na Sun Festivalu, svou techno stage na novém Air festivaluopět vybuduje valašská agentura JZD promotion. Line up bude rozdělen do dvou dnů, kdy v pátek zahrají přední čeští techno djs a v sobotu kolegové ze Slovenska. Každý den bude mít svého zahraničního headlinera a věříme, že se hangár bude otřásat v základech.

19.5. 2014 14:17:40 | informace | Pstruh

Největší lákadla programu? Tahounem pátečního večera bude Alexander Kowalski, německý dj a top producent, který debutoval se svým prvním live vystoupení v klubu Trezor v Berlíně. Na elektronické scéně se pohybuje více než 15 let a na svém kontě má desítky singlů a remixů. Sobotní headliner bude holandský techno projekt Radial, za kterým v současné době stojí Jeroen Liebregts. Svého času chrlil jednu pecku za druhou, kterou hráli i ti největší velikáni techno scény např. Oscar Mulero, Ben Sims či Dave Clarke! Své debutové EP vydali na slovenskej značke Numb (Beton EP).

Za českou scénu budou tahouny pátečního večera Pavel Krejdl & Detrik s projektem Underground Children DJs, chybět nebude ani nejzásadnější moravská postava techna DJ Kaisersoze, který nově přestoupil k bookingu JZD promotion a nesmrtelný brněnský DJ a promotér Jerry. Silnou trojku pak ještě doplní zástupce nové producentské techno generace Spiriakos. Sobotní večer si vezmou do parády pionýři česko-slovenské tanečníci scény, DJs a producenti Toky s Bossem. Doplní je i další zásadní postavy od východních sousedů, jmenovitě Grining, HU, Drahosh a Michal Breeth.

Co od tohoto pódia očekávat? Techno!

PARTYINFO

Air 2014

15.08.2014 - 16.08.2014 Festival Park, Hradec Králové
DJs: Alexander Kowalski, Radial, W&W, Pavel Krejdl + Detrik aka Underground Children DJs, Kaisersoze, Jerry, Spiriakos, Toky + Boss, Grining, HU, Drahosh, Michal Breeth, Roxtar, Andre Moretti, Michele Cavaletto etc.
Cena: zdarma / 199 - ?
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně