Mrkni se na line upy pro 20. týden

Na co se můžete těšit tento víkend? Na Sashu Carassiho, hned 2 warm upy na Svojšice 2014, festival Máj a Les 2014 a narozeniny oslaví království všech party držáků Studio 54. Tak vybírej!

16.5. 2014 08:46:12 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

16.5. 2014 - 17.5. 2014

13. narozeniny

Praha, Studio 54

23.00 - Phil Crow
00.00 - Marty Fish
02.00 - Beda
04.00 - Billy Bright
05.00 - Ronny
06.00 - Loutka
07.00 - Enrico
08.00 - Tommy Rogers
09.00 - Paco
10.00 - Pietros
11.00 - Faith
12.00 - Yan Dark
13.00 - Subgate
14.00 - Sylon
15.00 - Finidi + Kifli
17.00 - Mark Evil + P-jay
19.00 - Subgate + Loutka + Beda

16.5. 2014

14th Anniversary Of Fabric

Ostrava, Fabric

21.00 - Namaas
22.00 - Peter Key
22.30 - Lum X
23.30 - Peter Key
00.30 - Pico
01.30 - Jaytech
03.00 - Boom Jinx
04.30 - Martin Gredner
05.45 - Piro
07.00 - N-Rico

2nd
22.00 - Mathiass O'Zana
23.15 - Wolscha
00.30 - Naoki Uda
01.45 - Junior Jan
03.00 - Denysa

16.5. 2014

Bass Evolution

Olomouc, S-klub

21.00 - Cult of Dread
23.00 - S4P (live)
00.15 - Forbidden Society
01.45 - Gasmask71
03.00 - Meskalin
04.00 - Pospitch

2nd
21.00 - Maso
22.30 - HerbGrinder
00.30 - Pospitch
02.30 - Spaboy

16.5. 2014

Drumstation

Praha, Cross

The Prodigy experience night stage
21.00 - gigs video Brixton 1997
22.00 - gigs video Milton Keynes 2010
00.10 - L4ma
01.10 - Philip T.B.C.
02.30 - Clarius Symphony
04.00 - last man standing

16.5. 2014

F*** Bounce

Brno, Fléda

22.00 – Autist + Christopher Chartrand
23.00 – ODXT aka Dean Rosenzweig
24.00 – Ethan Kath
01.30 – Kay

16.5. 2014 - 17.5. 2014

Máj A Les 2014

Morkovice - Slížany, Cihelna

pátek
19.00 - Totální Nasazení
20.00 - Sps
21.30 - Hannibal Lecter
23.00 - Debustrol
00.30 - Lh7

2nd
19.00 - Czida Und Kohout
21.00 - Crazitch
22.00 - Khan
23.00 - Kubass
00.00 - Nikisha
01.30 - Symplex
03.00 - Jungleman
04.00 - Bitchswitch

sobota
13.00 - Cocaine Party
13.45 - Vysoké Napětí
15.00 - Scream Of The Lambs
16.15 - Chátra
17.30 - Projekt Parabelum
18.45 - Fast Food Orchestra
20.15 - Elektrïck Mann
21.45 - Sodoma Gomora
23.15 - The Truth Is Out There
00.30 - Korn Revival

2nd
12.00 - Grepman
13.00 - Funsmaker
14.00 - Mediumike
15.00 - Kohout
16.00 - Luis
17.00 - Bellybutton + Cullyflower
18.30 - Caloosh
19.30 - Adnate + Bassdozer
21.00 - Proky
22.00 - Ramires + Bek
23.30 - Pikesh + Unbrainably
01.00 - Wiit + Czida
02.30 - Philip T.B.C.
04.00 - Basze

16.5. 2014

Mastermix International

Brno, Perpetuum

21.30 - Arco
23.30 - Andrea Fiorino
01.00 - Seb Skalski

16.5. 2014

Shadowbox

Praha, Roxy

22.00 - 2K + Sweg
23.00 - 00.00 Deadly Viperz (Akira + Anakin) + Bifidus Aktif
00.00 - Total Science
02.00 - Delta Heavy + MC Dynamite
04.00 - Rudeboy + M4Y4

2nd
22.00 - Honey
23.00 - Nitrous
00.00 - Koogi
01.30 - Panorama
02.30 - b2b

16.5. 2014

Smash & Grab It!

Ostrava, Marley

21.00 - Dafman
22.00 - Funtomas
23.30 - Thiew
01.00 - Volume Plus
02.30 - Repit
04.30 - b2b

2nd
21.00 - Slizskej Strýček
22.00 - Unikates
23.00 - Madmachine
00.00 - Dlkt
01.00 - Wz
03.30 - b2b

16.5. 2014

Technik

Praha, Storm

21.30 - Philip TP
23.00 - Dani
00.15 - Subsaw (live) 01.30 - Sasha Carassi
03.30 - Ravic + Callboy
04.45 - Steen

2nd
22.00 - Deivis
23.15 - Adam Cloud
00.30 - Chief!Mama (live) 02.00 - Jock The Lock
03.30 - Revis

16.5. 2014

Warm up Svojšice 2014

Hradčany u Tišnova, Club 007

21.30 - Carl W
23.30 - Džejár
01.00 - Toky
03.00 - Dazy + Wolf
05.00 - konec

17.5. 2014

14th Anniversary Of Fabric D'n'B Edition

Ostrava, Fabric

21.00 - No Money
22.30 - Sayko
00.00 - Calyx + Teebee
01.30 - Pixie
03.00 - Local Heroes
04.30 - Psyek

17.5. 2014

Citadela

Brno, Bobycentrum

19:30 Jean Luc
21:00 Michael Burian
22:30 Kayu&Albert
00:30 Paul Van Dyk
03:00 Matamar
05:00 Mekki Martin

17.5. 2014

Warm up Svojšice 2014

Žďár nad Sázavou, Angels

21.00 - Luc Carter
22.00 - Adam Jensen
23.30 - Džejár
01.00 - Toky
02.30 - Corvin
04.00 - Ljuk-M
05.30 - Zero Gravity DJs

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně