Neodmyslitelný element festivalu Colours of Ostrava - Gong

Divadelní představení a některé koncerty festivalu Colours of Ostrava budou kromě prostorů Dolních Vítkovic probíhat také v multifunkční aule Gong ...

12.5. 2014 05:42:35 | informace | zazza

Kapacita Gongu je však omezená, proto je nutné si předem zakoupit rezervaci místa. Zatím je možno rezervovat místa pouze na divadelní představení, při čemž jedna rezervace stojí 50 Kč a je k dostání v eshopu na webových stránkách festivalu. Jakmile bude znám celý hudební program, pak tato možnost bude i pro koncerty.

V Gongu vystoupí například Divadlo Bolka Polívky s představením DNA. Divadelní zpracování generačního střetu otce a dcery, kde ON (Bolek Polívka) a ONA (Anna Polívková) prožívají všední satiru života.

Dále se můžeme těšit na Souboj gigantů: Komediograf versus Besídka Divadla Sklep. Souboj humoru, o jehož vítězi rozhodnou diváci. Zde budou mít návštěvníci možnost vidět v akci české herecké osobnosti jako je Tomáš Hanák, Pavel Liška, Milan Šteindler, Tomáš Matonoha a spousta dalších.

Svým vystoupením jistě zaujme i nový multižánrový projekt uskupení Spitfire Company a Damúza, který tematizuje motiv boje, vyčerpanosti, projevů Parkinsonovy choroby a kolapsu. Hypnotická hlasová a zvuková vlna v podání zpěvačky Lenky Dusilové a silový tanec Markéty Vacovské se v jediném momentu střetávají uprostřed boxerské arény.

Video: One Step Before the Fall (teaser) / L. Dusilová, M. Vacovská...

PARTYINFO

Colours of Ostrava 2014

17.07.2014 - 20.07.2014 Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
Live: MGMT, Trentemøller, The National, The Asteroid Galaxy Tour etc.
Cena: 1.390 - ?
REKLAMAREKLAMA