Na osmý Dirty Trip zavítá Marika Rossa

Už v červnu se chystá další díl párty Dirty Trip. Hlavním tahákem bude pak jednoznačně ukrajinská "Lady Gaga", která se libuje v tom nejtemnějším technu.

5.5. 2014 06:15:51 | informace | Carl W

Marika se postupně dostala až na pozici ukrajinské DJky číslo jedna a nutno dodat, že zaslouženě. Za panenkovskými oblečky a krásnou tváří stojí tuna dřiny, kvalitní PR i perfektní hudba. Už dávno to není jen „ta, co hraje v těch cool hadrech“. Její produkce razí do světa skrz Italo Business, Crunch Control, Audio Elite Records nebo Beast Factory Recordings. Její rádiová show Fresh Cut loni dosáhla stovky epizod a každý díl má poslechovost přes 10.000 lidí. A musíme dodat, že se pořád drží toho nejtemnějšího techna, který z Ukrajiny proudí.

Potvrď svou účast na facebooku:

Kromě Mariky ale 13. června do brněnského Perpeta dorazí i další zástupkyně něžného pohlaví, které mají techno v krvi. Techno z desek budou servírovat Lady Frog & Kosi.. a pořádný nářez očekáváme také od B.UNQ!. Přihlášení na facebooku budou mít vstup za 99,- a všechny pak čeká ještě malý dárek. Více informací najdeš v tiskové zprávě.

Na minulém díle, kam přiletěl se svými třemi gramofony barcelonský A.Professor, byla atmosféra vynikají a minimálně stejnou očekáváme i nyní. Však mrkni na fotky!

  

Poslechni si: Marika Rossa - Fresh Cut 116

PARTYINFO

Dirty Trip 8

13.06.2014 Perpetuum, Brno
DJs: Marika Rossa, Lady Frog + Kosi.., Dazy + Nee´o, Carl W, B.UNQ!
Cena: 99 / 150
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně