Červnový DefQon.1 Survival of the Fittes vyprodán

O víkendovém festivalu DefQon.1, o kterém jsme vás včas před zahájením předprodeje informovali, nyní před časem prozradil line up a oznámil vyprodání všech vstupenek.

28.4. 2014 10:56:56 | informace | Langy

Stejně jako v posledních letech se bude tento třídenní festival konat v oblasti Biddinghuizen nedaleko Amsterdamu. Pořadatelé z Q-dance na svém největším festivalu každoročně usilovně pracují a za poslední léta se DefQon.1 vypracoval na nejlépe zorganizovaný festival v oblasti tvrdší taneční hudby.

V pátek 27.06.2014 zahrají na warm-upu Coone, Isaac, Ran-D, Wild Motherfuckers, Wildstylez a další. Line-up celého festivalu je opravdu bohatý a v sobotu 28.06.2014, tedy v hlavní festivalový den, si na celkem 14 stageích zahrají např. Audiofreq, Bass Modulators, Coone, Partyraiser, The Viper, Frequencerz, High Voltage, Digital Punk, Code Black, D-Passion, The Outside Agency, Mark with a K, Ruthless, Electronic Vibes, Alex Kidd, DaY-már, Noize Suppressor, Prefix & Density, Gary D, Tatanka, Technoboy, Tuneboy, Zenith, Sandy Warez, The DJ Producer, A*S*Y*S, ACTI, Darkraver, Endymion a spousta dalších DJs.

O pořádnou porci hudby nepřijdou návštěvníci ani v druhý festivalový den. V neděli 29.06.2014 vystoupí Activator, Chain Reaction. E-Force, Radical Redemption, Angerfist, Wasted Mind, Buzz Fuzz, Critical Mass, A-lusion, Alpha², Stormtrooper, Geck-e a mnoho dalších. Závěrečný ceremoniál uzavřou Adaro, Brennan Heart a Frontliner.

V poslední době je vidět, že i v České republice se najde dost fanoušků, kteří jsou ochotni za kvalitním festivalem vycestovat. Ani letošní rok tedy není vyjímkou a na DefQon.1 se chystá český výprava. Partypeople z celé Evropy se mohou těšit na skvělý víkend, který nabídne hudební směry jako hardstyle, hardcore, raw, breaks, freestyle, early hardstyle, industrial, early rave a další. Stojí to za to!

Video: Coone - Survival of the Fittest (Defqon.1 Anthem 2014)

Video: Endshow: Sobota 2013

Odkazy:

PARTYINFO

DefQon.1 2014

27.06.2014 - 29.06.2014 , Amsterdam
DJs: Coone, Isaac, Ran-D, Wild Motherfuckers, Wildstylez, Audiofreq, Bass Modulators, Coone, Partyraiser, The Viper, Frequencerz, High Voltage, Digital Punk, Code Black, D-Passion, The Outside Agency, Mark with a K, Ruthless, Electronic Vibes, Alex Kidd, DaY-már, Noize Suppressor, Prefix & Density, Gary D, Tatanka, Technoboy, Tuneboy, Zenith, Sandy Warez, The DJ Producer, A*S*Y*S, ACTI, Darkraver, Endymion, Activator, Chain Reaction. E-Force, Radical Redemption, Angerfist, Wasted Mind, Buzz Fuzz, Critical Mass, A-lusion, Alpha², Stormtrooper, Geck-e
REKLAMAREKLAMA